فرماندار دره شهر گفت:

جلسه شورای اداری شهرستان به مناسبت هفته دولت در فرمانداری دره شهر

جلسه شورای اداری  شهرستان به مناسبت هفته دولت در فرمانداری دره شهر

جلسه شورای اداری شهرستان دره شهر به مناسبت هفته دولت 

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری دره شهر؛ جلسه شورای اداری شهرستان به مناسبت هفته دولت به ریاست محمدنژاد فرماندار، و با حضور امام جمعه محترم، واعضای شورای اداری این شهرستان در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار و در خصوص برنامه های هفته دولت و افتتاح پروژه های عمرانی،اقتصادی شهرستان بحث و گفتگو شد.  محمد نژاد فرماندار دره شهر در این جلسه با تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر گفت: هفته دولت در حقیقت فرصتی است تا مسئولین مروری داشته باشند بر کارنامه یکساله خدمت خودشان و گزارشی از عملکرد خود رابه مردم ارائه دهند.  🔶️خسارات سیل در سه بخش کشاورزی- مسکن - وزیر ساختها در حال پرداخت است، ودر مراحل نهایی قرار داریم.  

🔶️ دربخش کشاورزی،آب و خاک خسارات سیل پرداخت شده تنها ایستگاههای گروهی مانده است، جهاد کشاورزی تلاش کند سهم شهرستان و کشاورزان جذب شود.

 🔸سهم دام و دامپروری پرداخت شده و بخش کشاورزی در حال پرداخت است و یا پرداخت می شود، با توجه به اینکه حدوداً ۵۰۰۰ نفر کشاورز ثبت، برای مساعدت شده است.  

🔸️در بخش مسکن در مرحله اول ۲۲ میلیارد تسهیلات و بلاعوض پرداخت شده است، مرحله دوم آغاز شده و به کل استان ۱۰۰ میلیارد اعتبار پرداخت شده، بنیادمسکن شهرستان تلاش کند تا سهم قابل قبولی به شهرستان اختصاص پیدا کند.  

🔸️در بخش عمران اعتبارات خوبی اختصاص داده شده و در حال اختصاص است که از شهرداری دره شهر می خواهیم از محل اعتبارات سیل جهت بازسازی سیل بند مبلغی را برای ساخت پل مرکز شهر قرار دهد و این پروژه را آغاز نماید.  

🔸️ در هفته دولت اولین مسکن تخریبی در اثر سیل آماده افتتاح می شود که جا دارد از مجموعه بنیاد مسکن تشکر و قدردانی شود. 

🔸️در هفته دولت ۹ پروژه اقتصادی و عمرانی به مبلغ ۳۲ میلیارد ریال کلنگ زنی و یا افتتاح می شود. اشتغالزایی مستقیم و غیر مستقیم این پروژه ها ۱۰۳ نفر است، البته پروژه های مهمی در شهرستان داریم که در سفر جناب ریاست محترم جمهور افتتاح و یا کلنگ زنی خواهد شد.  🔹️در جریان سفر استاندار محترم به شهرستان دره شهر در سال ۹۷، تعداد ۱۳ پروژه با اعتباری بالغ بر ۱۰۰ میلیارد ریال مصوب شد که خوشبختانه ۵ پروژه یا به بهره برداری رسید و یا پیشرفت ۷۵ درصدی به بالا دارند. و ۶ پروژه هم پیشرفتی معادل ۳۵ تا ۷۵ درصد دارند، و دوپروژه پیشرفتی کمتر از ۳۵ درصد دارند که امسال از محل اعتبارات شهرستان مبلغ ۹/۲ میلیارد تومان جهت تکمیل و اتمام این پروژه ها تخصیص داده ایم که امیدواریم در سال ۹۸ این پروژه ها هم تکمیل و به بهره برداری برسند. 

 🔹️در پایان از دولت محترم تدبیر و امید، استاندار پرتلاش و پیگیر، نماینده محترم مردم شریف در مجلس شورای اسلامی بخاطر سفر هیآت های بلند پایه به شهرستان و پیگیری و اختصاص اعتبار برای جبران خسارات به کشاورزان،مسکن مردم و زیر ساختهای شهرستان تلاش و پیگیری نمودند تشکر و قدردانی می کنم.

تگ های مهم
تصاویر پیوستی
ثبت نظرات

آخرین نظرات نمایش تمامی نظرات


تاکنون نظری ثبت نشده است