جلسه ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس
فرماندار دره شهر گفت:

جلسه ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس

برگزاری جلسه ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس  محمدنژاد فرماندار شهرستان دره شهر: انتقال فرهنگ شهادت، ایثار و ازخودگذشتگی به نسل امروز یک امر ضروری است.           به گزارش روابط عمومی فرمانداری دره شهر کیانوش محمدنژاد فرماندار شهرستان دره شهر در جلسه ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس بیان کرد: همه ما در جایگاهی که امروز قرار داریم مدیون خون و رشادت‌های شهدا و رزمندگان دوران دفاع مقدس هستیم.  محمدنژاد فرماندار دره شهر با بیان اینکه بهترین برنامه‌ها باید اجرا شود اظهار داشت : انتقال فرهنگ شهادت، ایثار و ازخودگذشتگی به نسل امروز که انقلاب و جنگ را ندیده‌اند یک امر ضروری است. فرماندار دره شهر خاطرنشان کرد: دیدار با خانواده شهدا باید یکی از مهم‌ترین کارهای مدیران باشد زیرا دعای خیر این خانواده‌ها گره‌گشای کارهای ما خواهد بود.

بازدید فرماندار از شعب اخذ رای شهرستان دره شهر
فرماندار دره شهر گفت:

بازدید فرماندار از شعب اخذ رای شهرستان دره شهر

فرماندار و رئیس هیات اجرایی شهرستان دره شهر از شعب اخذ رای بازدید بعمل آورد به گزارش روابط عمومی فرمانداری دره شهر صبح امروز جمعه ۲۱ شهریور ماه، "کیانوش محمدنژاد" فرماندار و رئیس هیات اجرایی با همراهی امام جمعه محترم، اعضاء شورای تامین و روسای هیات های نظارت و بازرسی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی (دور دوم) از شعبات اخذ رای شهرستان دره شهر بازدید بعمل آورد.

جلسه کارگروه تسهیلات(کرونا اشتغال شهرستان دره شهر
معاون برنامه ریزی و امور عمرانی گفت:

جلسه کارگروه تسهیلات(کرونا اشتغال شهرستان دره شهر

جلسه کارگروه تسهیلات (کرونا ) اشتغال شهرستان دره شهر به گزارش روابط عمومی فرمانداری دره شهر بنا به هماهنگی فرمانداری، جلسه کارگروه اشتغال شهرستان دره شهر به ریاست احد یزدانی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری و با حضور دستگاههای اجرایی و بانکهای عضو کارگروه در سالن اجتماعات فرمانداری با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد. یزدانی ضمن تسلیت ایام سوگواری آقا اباعبدالله الحسین (ع) ، هدف از تشکیل جلسه را انجام هماهنگی های لزم بین دستگاهها و بانکهای عامل جهت تسریع و تسهیل در شرایط پرداخت تسهیلات حمایتی ناشی از شیوع ویروس کرونا و جذب حداکثری اعتبارات مذکور عنوان کرده و از تلاشهای بی وقفه بانکهای موضوع دستور العمل ستاد کرونا و دستگاههای اجرایی در راستای خدمات رسانی مطلوب به شهروندان در ایام شیوع بیماری کرونا تقدیر نمودند. یزدانی معاون برنامه ریزی فرمانداری؛ همچنین تاکید بر تسریع و تسهیل در پرداخت تسهیلات کرونا با توجه به محدودیت زمانی و اطلاع رسانی در اسرع وقت به متقاضیان دریافت وام کرونا داشت. اهم مصوبات : 🔶️ دستگاههای اجرایی نهایت دقت را در شناسایی مشمولین خسارت دیده از کرونا بعمل آورند. 🔶️با توجه به تمدید مهلت ثبت نام متقاضیان تسهیلات کرونای دارای بیمه تا ۱۵ شهریور و متقاضیان فاقد بیمه تا پایان شهریورماه سال جاری ؛ بانکهای موضوع دستورالعمل ستاد کرونا ، اهتمام جدی در زمینه تسریع و تسهیل در شرایط پرداخت تسهیلات فوق الذکر بعمل آورند .

دیدار اعضای هیات بازرسی انتخابات شهرستان با فرماندار دره شهر
فرماندار دره شهر گفت:

دیدار اعضای هیات بازرسی انتخابات شهرستان با فرماندار دره شهر

دیدار اعضای هیات بازرسی انتخابات شهرستان با فرماندار به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دره شهر اعضای هیات بازرسی انتخابات شهرستان (یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی-مرحله دوم ) با محمدنژاد فرماندار و رئیس هیات اجرایی شهرستان دره شهر در دفتر فرماندار دیدار و گفتگو کردند. کیانوش محمدنژاد فرماندار دره شهر در این جلسه ضمن تاکید بر برگزاری انتخابات سالم عنوان کرد: ما امین مردم در انتخابات هستیم و صیانت از آرای آنها مهمترین وظیفه هیات بازرسی و انتخابات می باشد. وی در ادامه بیان کرد:سعی میکنیم با مردم شریف دره شهر با خیالی آسوده حضور حداکثری پای صندوقهای رای داشته باشند.

بازدید فرماندار ، بخشدار مرکزی و بنیاد مسکن شهرستان از پروژه آسفالت روستای گاومیشان و مهتابی
فرماندار دره شهر گفت:

بازدید فرماندار ، بخشدار مرکزی و بنیاد مسکن شهرستان از پروژه آسفالت روستای گاومیشان و مهتابی

بازدید فرماندار دره شهر از پروژه زیرسازی و آسفالت معابر روستای گاومیشان و مهتابی محمدنژاد فرماندار دره شهر بهمراه بخشدار مرکزی ، رئیس بنیاد مسکن با حضور در روستای گاومیشان و مهتابی از توابع بخش مرکزی این شهرستان، از روند اجرایی پروژه زیرسازی و آسفالت معابر این روستا بازدید کرد.   به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دره شهر فرماندار دره شهر گفت : باتوجه به برنامه ریزی های صورت گرفته از ابتدای سال ۹۸ و تامین اعتبار از محل سیل، ارزش افزوده و اعتبارات شهرستانی که مبلغی بیش از ۵ میلیارد تومان بوده هر ماه دوتا از روستاهای شهرستان آسفالت می گردد، با وجود ۱۸ ماه از برنامه آسفالت روستاها بیش از ۲۲ روستا در بخش مرکزی و ماژین کار آسفالت به اتمام رسیده و تا پایان مهرماه طبق برنامه ریزی ها آسفالت بیش از ۵ روستای دیگر انجام می گیرد. فرماندار شهرستان دره شهر انجام پروژه های عمرانی و مشارکت های مردمی در تسریع این پروژه ها همچون آسفالت خیابان و معابر روستاها در ماندگاری روستائیان و جلوگیری از مهاجرت آنها به شهرها را بسیار تاثیر گذار خواند و افزود:تمام تلاش خود را در جهت تامین خواسته های مردم و خدمات رسانی در راستای تحقق اهداف دولت تدبیر و امید در شهرستان بکار خواهیم بست. محمدنژاد خدمت بی منت و ارائه خدمات مطلوب به مردم را سرلوحه دولتمردان"تدبیر و امید"مورد تاکید قرار داد و در خاتمه این مصاحبه تصریح کرد:مردم در نظام اسلامی همواره پشتوانه واقعی مسئولین در پیشبرد امور بوده اند.تکریم و خدمت به این مردم یک وظیفه شرعی و قانونی است.مشارکت مردم در تحقق برنامه ها برای سازندگی و توسعه شهرستان یک موضوع مهم است که موجب دلگرمی مسئولین در جهت خدمت هر چه یشتر به مردم می گردد.

بازدید رئیس امور پایش، ارزیابی و اطلاعات سازمان برنامه و بودجه و هیئت همراه از تونل کبیرکوه
معاون برنامه ریزی و امور عمرانی گفت:

بازدید رئیس امور پایش، ارزیابی و اطلاعات سازمان برنامه و بودجه و هیئت همراه از تونل کبیرکوه

بازدید رئيس امور پايش، ارزيابي و اطلاعات مديريت سازمان برنامه و بودجه كشور به همراه معاون عمرانی استاندار و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، مدیرکل راه و شهرسازی استان و جمعی دیگر از مسوولان استان 🔸️در این بازدید جمعی از مسوولان شهرستان دره شهر و آبدانان نیز حضور دارند. ◀️ بازدید از پروژه راه آبدانان به دره شهر و تونل کبیرکوه

بازدید وبررسی ازاماکن باستانی خسارت دیده سیل
فرماندار دره شهر گفت:

بازدید وبررسی ازاماکن باستانی خسارت دیده سیل

بازدید و بررسی ازاماکن باستانی خسارت دیده از سیل ۹۸ توسط محمدنژاد فرماندار دره شهر، به اتفاق کریمیان مدیر کل بحران استان،شنبه زاده مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری استان، یاسمی سرپرست شعب بانک ملی استان به گزارش روابط عمومی فرمانداری دره شهر 🔹در این بازدید مشکلات پروژه هایی شامل یک مجتمع گردشگری قلعه میرغلام هاشمی و خانه های بومگردی روستایی و اماکن پذیرایی رفاهی گردشگری شهرستان دره شهر مورد بررسی قرار گرفت.

بازدید معاون وزیر صنعت معدن تجارت از کارخانه استیل کرد دره شهر
فرماندار دره شهر گفت:

بازدید معاون وزیر صنعت معدن تجارت از کارخانه استیل کرد دره شهر

بازدید معاون وزیر صمت از شرکت ماداکتو استیل کورد دره شهر به گزارش روابط عمومی فرمانداری دره شهر قبادیان معاون آموزش،پژوهش و فناوری وزارت صنعت معدن تجارت بهمراه محمدنژاد فرماندار دره شهر، محمدرحیمی رئیس سازمان صمت استان، اسماعیلی مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی و هیات همراه از کارخانه ماداکتو استیل کورد مستقر در شهرک صنعتی دره شهر بازدید کردند. کارخانه ماداکتو استیل کورد تولید کننده سیم فولادی داخل تایر خودرو به ظرفیت اسمی ۹ هزارتن و سرمایه گذاری ۶۰۰ میلیارد ریالی، زمینه اشتغال ۲۴۰ نفر از نیروهای بومی شهرستان دره شهر را فراهم آورده است.

پیام تسلیت فرماندار به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم
فرماندار دره شهر گفت:

پیام تسلیت فرماندار به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم

پیام تسلیت فرمانداربه مناسبت فرا رسیدن ماه محرم   محمدنژاد ، فرماندار شهرستان دره شهر با صدور پیامی به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم ، تاسوعا و عاشورای حسینی را تسلیت گفت                        به گزارش روابط عمومی فرمانداری دره شهر کیانوش محمد نژاد فرماندار شهرستان دره شهر با صدور پیامی به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم ، تاسوعا و عاشورای حسینی، ایام عزای حسینی را تسلیت گفت  متن پیام بدین شرح است: بسم الله الرحمن الرحیم اَلسَّلامُ عَلَیْکَ یا اَبا عَبْدِ اللهِ وَعَلَى الْاَرْواحِ الَّتى حَلَّتْ بِفِنائِکَ ، عَلَیْکَ مِنّى سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقیتُ وَبَقِىَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ                      عاشورا، مائده بزرگ روح انسان است در تداوم اعصار، تجسم اعلای وجدان بزرگ است در دادگاه روزگار، صلابت شجاعت انسان است در تجلّیگاه ایمان، تجلّی کعبه است در میقات خون.        باز شور محرمی دیگر از راه می رسد و عالمی را به شمیم جان نواز حسین شهید و ۷۲ شقایق سرخ روییده در دشت نینوا معطر می کند. محرم، فصل خون و شهادت، ماه عزا و ماتم ، ماه پیروزی خون بر شمشیر، ماه قیام و بیداری و یادآور بزرگ ترین حماسه و دلخراش ترین مصیبت تاریخ بشریت است. ماهی که در آن سالار شهیدان با قیام و ایستادگی خود در مقابل ظلم و ستم ، مکتب انسان ساز و جاودانی بنام عاشورا را بنیان نهاد و درس حریت، عدالت، عزت، شجاعت و جوانمردی و راه و رسم پاسداشت عقیده و بیزاری از ذلت را به تمام مسلمانان و آزادگان عالم و نسل های تاریخ آموخت و برای همه اعصار و زمانها بر فراز قلّه رسالت احیای فریضه امر به معروف و نهی از منکر جای گرفت.        فرا رسیدن  ایام حزن و اندوه و ماه  سوگواری حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) و هفتاد و دو تن از یاران باوفای ایشان و ایام الله تاسوعا و عاشورای حسینی را حضور مردم شریف شهرستان  دره شهر تسلیت عرض نموده ، امید است با استعانت ازالطاف الهی توفیق شرکت در مراسم عزاداری مظلوم آل مرتضی را پیدا کرده و از این ایام معنوی، حظ و بهره لازم و کافی را برده و عزاداری همه عاشقان حضرت ثار ا...(ع) در این روز های پرسوز و ماتم، مقبول درگاه حضرت احدیت واقع شود. کیانوش محمدنژاد فرماندار دره شهر

بازدید فرماندار از هیئت های مذهبی عزاداری امام حسین (ع)
فرماندار دره شهر گفت:

بازدید فرماندار از هیئت های مذهبی عزاداری امام حسین (ع)

بازدید فرماندار دره شهر از هیئت های مذهبی عزاداری امام حسین(ع) به گزارش روابط عمومی فرمانداری دره شهر محمد نژاد فرماندار دره شهر به اتفاق رئیس اداره تبلیغات شهرستان از تعدادی هئیت های مذهبی دره شهر بازدید کردند. کیانوش محمدنژاد فرماندار دره شهرضمن بازدید میدانی از مراسمات عزاداری سالار شهیدان، امام حسین علیه‌السلام در شهر دره شهر و دهستان ارمو، از زحمات مخلصانه دست‌اندرکاران برنامه‌ها قدردانی کرد. رئیس شورای تامین شهرستان ضمن نظارت بر وضعیت هیئت های مذهبی در رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی ابلاغی از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا، از مجموعه فعالان برگزاری مراسمات عزاداری و تزئین شعائر اسلامی و تلاش‌های سازمان تبلیغات اسلامی، نیروهای بسیجی و پرسنل خدوم نیروی انتظامی در راستای تامین نظم و امنیت قدردانی کرد.

   نمایش آرشیو اخبار

گزارش تصویری هفته
آشنایی با استان ایلام
اینفوگرافیک
نمایش آرشیو اینفوگرافی
آمار بازدید کنندگان
نفر بازدید امروز
نفر بازدید دیروز
نفر بازدید هفته
بازدید ماه گذشته : بازدید کل : بازدید سال گذشته :