توقف
دیدار رئیس و کارکنان تامین اجتماعی با فرماندار دره شهر
فرماندار دره شهر گفت:

دیدار رئیس و کارکنان تامین اجتماعی با فرماندار دره شهر

دیدار رئیس و کارکنان تامین اجتماعی شهرستان با فرماندار دره شهر به مناسبت فرا رسیدن هفته تامین اجتماعی کارکنان و رئیس اداره تامین اجتماعی شهرستان صبح امروز با حضور در فرمانداری دره شهر دیدار و گفتگو کردند. به گزارش روابط عمومی فرمانداری دره شهر؛ در این دیدار مهندس محمدنژاد ضمن تبریک هفته تامین اجتماعی به کارکنان تامین اجتماعی گفت: تامین اجتماعی به عنوان یکی از ارگان های مهم در کشور و پشتیبان جامعه کارگری است.

جلسه شورای هماهنگی مواد مخدر در فرمانداری دره شهر
فرماندار دره شهر گفت:

جلسه شورای هماهنگی مواد مخدر در فرمانداری دره شهر

جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان دره شهر برگزار شد. جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر با حضور فرماندار شهرستان دره شهر و کریمی نماینده شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان ایلام در محل فرمانداری برگزار شد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری دره شهر؛ محمدنژاد فرماندار: آگاه سازی خانواده ها و تشویق معتادین به خود اظهاری را از راهکارهای عملی و کاهش آسیب اجتماعی اعتیاد دانست و خواستار همکاری دستگاهها و نهادها در راستای آموزش و پیشگیری از آسیب اعتیاد شد.

مراسم تودیع و معارفه سرپرست اداره صمت دره شهر در محل فرمانداری
فرماندار دره شهر گفت:

مراسم تودیع و معارفه سرپرست اداره صمت دره شهر در محل فرمانداری

مراسم تودیع و معارفه سرپرست اداره صنعت،معدن و تجارت دره شهر برگزار شد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری دره شهر؛ مراسم تودیع و معارفه اداره صنعت،معدن و تجارت شهرستان دره شهر با حضور مهندس محمدنژاد فرماندار، باج معاون صنایع سازمان،بیگ محمدی معاونت اداری،مالی سازمان، یزدانی معاون برنامه ریزی فرماندار، رئیس اتاق اصناف در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد. و طی حکمی از سوی یاراله نصیری رئیس سازمان، پویا هواسی به عنوان سرپرست اداره صنعت،معدن و تجارت دره شهر منصوب شد. محمدنژاد فرماندار دره شهر؛ در این مراسم با تقدیر اززحمات محمدپور گفت: ایشان فردی دلسوز و پرتلاش برای شهرستان بود. و دراینجا جا دارد از تلاشها وزحمات ایشان تقدیر و تشکر نمایم. وی افزود: سرپرست جدید اداره صنعت،معدن وتجارت که فردی جوان و پرتلاش است باید بحث تنظیم بازار و ساماندهی اصناف را در دستور کار قرار دهد تا بتواند خدمات ارزنده ای به مردم خوب این شهرستان ارائه دهد.

دیدار مدیرکل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان ایلام  با فرماندار دره شهر
فرماندار دره شهر گفت:

دیدار مدیرکل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان ایلام با فرماندار دره شهر

دیدار مدیر کل میراث فرهنگی،صنایع دستی، و گردشگری استان ایلام با فرماندار دره شهر به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دره شهر، عبدالمالک شنبه زاده مدیر کل میراث فرهنگی استان با حضور در فرمانداری شهرستان با مهندس محمدنژاد فرماندار دره شهر دیدار و گفتگو کرد. در این دیدار محمدنژاد فرماندار ضمن تشکر از حضور مدیرکل میراث فرهنگی و اهتمام ویژه ایشان به پروژه های گردشگری شهرستان دره شهر و با اشاره به پتانسیل های بالقوه موجود در حوزه گردشگری و صنایع دستی در این شهرستان گفت: دره شهر در زمینه گردشگری، صنایع دستی واماکن زیارتی از پتانسیل خوبی برخوردار است، با توجه به قرار گرفتن این شهرستان در مسیر راه ارتباطی عتبات عالیات زمینه خوبی برای توسعه صنعت توریسم دارد.

دیدار شهردار و اعضای شورای شهر دره شهر با فرماندار شهرستان دره شهر
فرماندار دره شهر گفت:

دیدار شهردار و اعضای شورای شهر دره شهر با فرماندار شهرستان دره شهر

دیدار شهردار و اعضای شورای شهر با فرماندار شهرستان دره شهر به گزارش روابط عمومی فرمانداری دره شهر؛ مهندس کریمی و اعضای شورای شهر با حضور در فرمانداری با مهندس محمدنژاد فرماندار شهرستان دره شهر دیدار و گفتگو کردند. محمدنژاد فرماندار دره شهر نیز در این دیدار ضمن تاکید بر جایگاه بسیار مهم و تاثیر گذار شورای اسلامی شهر و شهرداری در خدمت رسانی به مردم و کسب رضایت مردم اظهار داشت: تعامل و همکاری، توجه به قانون و برنامه ریزی صحیح در مجموعه مدیریت شهری مهمترین عوامل دستیابی به رضایت مردم،خدمت رسانی و رسیدگی به مسائل و مشکلات شهروندان است. باید همگی تلاش کنیم با همدلی و صمیمیت و به دور از هرگونه حاشیه به شهرستان توجه ویژه داشته باشیم.

بازدید محمدنژاد فرماندار دره شهر و امام جمعه شهرستان از محل برگزاری کنکور در دره شهر
فرماندار دره شهر خبر داد

بازدید محمدنژاد فرماندار دره شهر و امام جمعه شهرستان از محل برگزاری کنکور در دره شهر

بازدید کیانوش محمدنژاد فرماندار دره شهر و امام جمعه محترم شهرستان، از محل برگزاری کنکور سراسری بزرگترین رقابت علمی کشور در دره شهر همزمان با سراسر کشور آغاز شد. در این آزمون ۷۸نفر زن و مرد در گروه آزمایشی علوم ریاضی, ۲۲۱ زن و ۱۱۸مرد در رشته ی انسانی ( همچنین عصر امروز ۸۰نفر زن و مرد در گروه آزمایشی هنر )در سه حوزه به رقابت می پردازند. کنکور تجربی فردا صبح برگزار میشود.

مراسم اهداء بسته لوازم خانگی و نوشت افزار به مناطق سیل زده دره شهر و سیروان
فرماندار دره شهر خبر داد

مراسم اهداء بسته لوازم خانگی و نوشت افزار به مناطق سیل زده دره شهر و سیروان

💠مراسم اهداء ۳۰۰۰۰ بسته لوازم خانگی و ۳۳۰۰۰ بسته نوشت افزار به مردم مناطق سیل زده شهرستان های دره شهر و سیروان توسط ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) با حضور حجت الاسلام کریمی تبار نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه ایلام، مهندس کاظم زاده نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی ، مهندس کرمی معاون محترم عمرانی استاندار، مدیران کل محترم استانداری، مهندس محمدنژاد فرماندار محترم دره شهر،گراوند فرماندار محترم ایلام، رحیمی مقدم فرماندار محترم سیروان،آزادی فرماندار محترم بدره و سایر مسئولین و مردم سیل زده در سالن اجتماعات فنی وحرفه ای ایلام برگزار گردید.

اولین جشنواره باجه های بانکی روستایی پست بانک حوزه جنوب استان ایلام در ارمو
فرماندار دره شهر گفت:

اولین جشنواره باجه های بانکی روستایی پست بانک حوزه جنوب استان ایلام در ارمو

اولین جشنواره باجه های بانکی روستائی پست بانک حوزه جنوب استان ایلام اولین جشنواره باجه های بانکی روستائی پست بانک حوزه جنوب استان ایلام به میزبانی باجه بانکی روستای ارمو و با حضور مسئولان پست بانک استان ، محمدنژاد فرماندار دره شهر ، کرمشاهی بخشدار ، رییس جهاد کشاورزی ، نماینده تربیت بدنی و مردم این روستا ، مسئولان محلی شهرستان های دره شهر، آبدانان، بدره و دهلران برگزار شد. در بدو ورود به روستای ارمو، امیری مدیریت محترم شعب پست بانک ایلام ،فرماندار محترم ، بخشدار و جمع کثیری از مردم و کارکنان پست بانک به مقام شامخ شهدا و همچنین سردار مدافع حرم شهید حشمت سهرابی ادای احترام کردند. محمدنژاد فرماندار دره شهر، با ابراز خرسندی از آغاز اجرای این برنامه در شهرستان دره شهر ،روستای ارمو، از عملکرد صادقانه و تلاش‌های ارزشمند مدیران و کارکنان مجموعه پست بانک در استان قدردانی کرد. ، امیری مدیر شعب پست بانک استان؛ اهداف و عملکرد پست بانک را در راستای تحقق شعارهای کلیدی نظام مقدس جمهوری اسلامی برای برقراری عدالت و توسعه خدمات در دورترین نقاط کشور عنوان کرد و افزود: پست بانک تنها بانکی است که در دوردست ترین نقاط کشور شعبه و باجه دارد و با این گستردگی به روستاییان خدمات مالی می‌دهد. امیری در ادامه، به اهداف و ثمرات خدمات پست بانک در روستاها، همچون تسهیل زندگی و افزایش رفاه روستاییان اشاره کرد و گفت: امیدواریم ارایه خدمات مالی پست بانک و دستیابی به این اهداف، موجب افزایش رضایت، حفظ جمعیت روستایی، توسعه بازار، رونق تولید و رشد اقتصاد کشور در راستای تحقق شعار سال جاری بشود.

مصاحبه فرماندار دره شهر در مورد پل موقت گاومیشان
فرماندار دره شهر گفت:

مصاحبه فرماندار دره شهر در مورد پل موقت گاومیشان

فرماندار دره شهر : مردم از حضور درمحل احداث پل گاومیشان خودداری کنند/ عبور و مرور جمعه برقرار خواهد شد کیانوش محمدنژاد فرماندار دره شهر گفت: با توجه به اینکه احداث پل گاومیشان از مطالبات مهم شهرستان بوده ،پیگیری روند پیشرفت این پل توسط فرمانداری انجام می گیرد. با توجه به اعلام مدیر فنی احداث این پل، فاز اول جمعه هفته جاری به بهره برداری رسیده و عبور و مرور خودروهای سبک برقرار خواهد شد. قطعا حضور مردم تا زمان برقراری عبور و مرور در این مکان، علاوه بر احتمال بروز خطر می تواند در روند اجرایی این پل خلل ایجاد کند. از همه همشهریان دره شهری تقاضا می شود تا موعد مقرر اعلام شده، از حضور در محل احداث پل گاومیشان جدا خودداری کنند. پیشاپیش از همکاری،صبر و حوصله مردم دیار سیمره کمال تشکر را داریم.

جشن حمایت نسیم مهر حمایت از خانواده های زندانی شهرستان دره شهر
فرماندار دره شهر خبر داد

جشن حمایت نسیم مهر حمایت از خانواده های زندانی شهرستان دره شهر

💠جشن حمایت نسیم مهر با حضور مهندس محمدنژاد فرماندارمحترم دره شهر، امام جمعه محترم شهرستان ، بخشدار مرکزی، شهردار،قضات دادگستری مسئولین ادارات و نهادهای شهرستان و جمعی از خانواده های زندانیان در سالن آمفی تئاتر دره شهر با همکاری انجمن حمایت از زندانیان دره شهر برگزار گردید. و در پایان علاوه بر کمکهای نقدی به انجمن حمایت از زندانیان دره شهر، از تعدادی از خیرین نیز توسط مسئولین نیز تقدیر بعمل آمد.

   نمایش آرشیو اخبار

گزارش تصویری هفته
آشنایی با استان ایلام
اینفوگرافیک
نمایش آرشیو اینفوگرافی
آمار بازدید کنندگان
نفر بازدید امروز
نفر بازدید دیروز
نفر بازدید هفته
بازدید ماه گذشته : بازدید کل : بازدید سال گذشته :