توقف
کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان دره شهر به ریاست محمدنژاد فرماندار دره شهر برگزار شد.
فرماندار دره شهر گفت:

کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان دره شهر به ریاست محمدنژاد فرماندار دره شهر برگزار شد.

‍ 🔷کارگره سلامت و امنیت غذایی شهرستان درّه شهر برگزار شد. 🔹 کارگروه سلامت و امنیت غذایی با حضور محمّدنژاد فرماندار، مظلومی سرپرست شبکه بهداشت و درمان و روسای ادارات شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد. 🔹طی این کارگروه، فرماندار درّه شهر ضمن خیر مقدم به حاضرین، در خصوص اهمّیت امنیت غذایی و سلامت جامعه نکاتی را عنوان نمود. 🔹در ادامه مظلومی ضمن خوش آمدگویی به حضار جلسه، از حضور فرماندار بابت تشکیل کارگروه کمال تشکر و قدردانی بعمل آورد. 🔹سرپرست شبکه بهداشت و درمان درّه شهر مبحث های اصلی کارگروه را با توجه به شروع فصل سرما، شیوع ویروس آنفلوانزا، اهمّیت نظام ارجاع الکترونیک با توجه به ارزش زمانی در حوزه بهداشت و درمان جهت جلوگیری از اتلاف وقت و سردرگمی بیماران و لزوم کیفیت آب شُرب شهر درّه شهر بر سلامت شهروندان عنوان نمود. 🔹مظلومی در ادامه سخنان خود، رزومه کاری شبکه بهداشت و درمان را بیان و افزودند: با توجه به شیوع ویروس آنفلوانزا خدمات و آموزش های خاصی در این خصوص توسط کارشناسان بهداشت به دانش آموزان، دانشجویان، سالمندان و افراد پرخطر ارائه گردیده و علیرغم مراجعه زیاد بیماران در این مدّت، تعداد زیادی از بیماران به سطوح بالاتر از طریق نظام ارجاع الکترونیک(سامانه سیب)ارجاع داده شده اند. به نحوی که طرح نظام ارجاع در شبکه بهداشت و درمان درّه شهر بطور ۱۰۰ درصد در حال اجرا است. 🔹سرپرست شبکه بهداشت و درمان افزودند، شاخص هایی جهت کنترل کیفی آب وجود دارد که بدلیل بارندگی های اخیر، کدورت آب شٌرب درّه شهر مقداری بیشتر از حد مطلوب استاندارد کیفیت آب شُرب بود. این مشکل به مرور زمان برطرف خواهد شد. 🔹در ادامه علیشائی کارشناس مبارزه با بیماریها مرکز بهداشت درّه شهر نکاتی را در خصوص نحوه انتقال، شیوع و جلوگیری از ویروس آنفلوانزا بیان نمود و خاطرنشان کرد همشهریان عزیز جهت پیشگیری از مبتلا به ویروس آنفلوانزا بخصوص افراد پرخطر شامل سالمندان، بیماران قلبی ریوی و... از دست دادن، روبوسی و شرکت در محل های پُر ازدحام خودداری نمایند. 🔹در ادامه جلسه، پورجمشید کارشناس بهداشت روان مرکز بهداشت، آمار و ارقام خودکشی، طلاق و اعتیاد در سال ۹۸ را ارائه داد و عنوان کرد: انشاالله با همکاری سایر ادارات و ارگان ها، توسط شبکه بهداشت و درمان برنامه ها و تدابیری اندیشیده شده که به دنبال آن سعی در کاهش آمار خودکشی، طلاق و اعتیاد در سطح شهرستان را خواهیم داشت. 🔹در پایان، فرماندار درّه شهر از کارکنان شبکه بهداشت و درمان بابت تشکیل جلسه و اقدامات انجام شده بخصوص در ایام اربعین حسینی(ع)، کنترل آنفلوانزا، مراقبت و درمان بیماران آنفلوانزایی تشکر و قدردانی بعمل آورد.

جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان دره شهر
فرماندار دره شهر خبر داد

جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان دره شهر

جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان دره شهر جلسه شورای مبارزه با مواد مخدر شهرستان به ریاست مهندس محمدنژاد فرماندار دره شهر، کرمشاهی دبیر شورای مبارزه با مواد مخدر استان ایلام و سایر اعضاء در محل فرمانداری دره شهر برگزار شد.

برگزاری جلسه درس اخلاق مدیران در فرمانداری شهرستان دره شهر
معاون سیاسی فرمانداری گفت:

برگزاری جلسه درس اخلاق مدیران در فرمانداری شهرستان دره شهر

برگزاري جلسه درس اخلاق مديران شهرستان دره شهر به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دره شهر صبح امروز چهارشنبه ۱۷ مهرماه جلسه درس اخلاق مدیران شهرستان با حضور حجت الاسلام قنبربیگی امام جمعه محترم شهرستان دره شهر، نورمحمدی معاون سیاسی امنیتی فرماندار و جمعی از مسئولین ادارات و بانکها در محل سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان برگزار شد. حاج آقا قنبربیگی امام جمعه دره شهر در ادامه افزود: از جمله اصول مهم دیگر برای مدیران، صداقت، آگاهی و تخصص، کارآمدی و پرهیزگاری بوده که عامل بازدارنده از گناه است. امام جمعه دره شهر با بیان اینکه بد رفتاری، آفت زمامداران جامعه است اضافه کرد: رعایت اصل عدالت و داشتن قاطعیت در کنار مهربانی لازمه یک مدیر در نظام مقدس جمهوری اسلامی است. حجت الاسلام قنبربیگی با اشاره به دیگر ارزشهای اخلاقی مدیران عنوان کرد:  برخورد منصفانه با افراد زیردست، عدم منت گذاری مدیران، پرهیز از خودمحوری و مبالغه گری،مسئولیت پذیری، انضباط کاری، عدالت خواهی و خوش رویی از جمله دیگر خصلت های مدیران باید باشد.

جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان به ریاست محمدنژاد فرماندار دره شهر برگزار شد.
فرماندار دره شهر گفت:

جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان به ریاست محمدنژاد فرماندار دره شهر برگزار شد.

نشست کارگروه اشتغال وسرمایه گذاری شهرستان دره شهر صبح امروز در محل فرمانداری برگزار شد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری دره شهر جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان به ریاست محمدنژاد فرماندار شهرستان دره شهر و با حضور دیگر اعضاء تشکیل شد. در این جلسه فرماندار بر انجام اقدامات لازم در راستای جذب تسهیلات اشتغال زایی تأکید کرد و گفت : دستگاه هایی اجرایی شهرستان میبایست با دستگاه های متبوع در استان جهت اجرای بهتر برنامه ها و همچنین جذب تسهیلات اشتغال زایی تعامل بهتری داشته باشند. همچنین در این جلسه مصوب شد دستگاه های اجرایی ضمن اطلاع رسانی به متقاضیان دارای طرحهای ثبت نام شده قبلی توجیه دار بجز حوزه انواع دام جهت طرح مجدد درخواست در سامانه کارا؛نسبت به تائید و ارائه طرح درکمیته های فنی شهرستان جهت تعیین تکلیف و احتمالا معرفی به بانک از محل منابع شناور باقیمانده از سهم اعتبار نهادهای حمایتی که توسط آن نهادها جذب نشده اند اقدام کنند. همچنین دستگاههای اجرایی نسبت به معرفی طرحهای جدید توجیه دار با مبالغ سرمایه گذاری بیش از 250 میلیون تومان به ادارات کل مربوطه جهت طرح و تعیین تکلیف در کمیته فنی اشتغال استان اقدام نمایند.

جلسه کمیته سوخت شهرستان دره شهر به ریاست محمدنژاد فرماندار برگزار شد.
فرماندار دره شهر گفت:

جلسه کمیته سوخت شهرستان دره شهر به ریاست محمدنژاد فرماندار برگزار شد.

جلسه کمیته سوخت شهرستان دره شهر به گزارش روابط عمومی فرمانداری دره شهر جلسه کمیته سوخت شهرستان به ریاست محمدنژاد فرماندار و سایر اعضاء در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد. مهندس محمدنژاد هدف از تشکیل جلسه را ایجاد هماهنگی بین دستگاهها در خصوص تامین بموقع و مکفی انواع سوخت مورد نیاز شهرستان در نیمه دوم سال جاری، ایام سوگواری اربعین حسینی و همچنین فصل کشت محصولات کشاورزی عنوان کردند. محمدنژاد بابیان این مطلب که یکی از پنج مسیر منتهی به شهر مهران جهت راهپیمایی اربعین حسینی بویژه در مسیر برگشت زائرین،مسیر دره شهر می باشد،خواستار ایجاد آمادگی همه جانبه دستگاههای خدمات رسان بویژه شرکت پخش فرآورده های نفتی شدند. فرماندار دره شهر همچنین گفت: 🔸️شرکت نفت با توجه به راهپیمایی شهروندان در روز اربعین از مرکز شهر تا روستای ارمو نسبت به تامین بموقع سوخت جایگاهها عرضه بنزین اقدام نماید. 🔸️شرکت نفت نسبت به ذخیره سازی و اتخاذ تمهیدات لازم جهت اعطای سوخت جایگزین به واحدهای تولیدی،خدماتی،صنفی و.... دارای حساسیت بالا در مواقع بحرانی اقدام نماید. 🔸️شرکت نفت نسبت به اختصاص نفت سفید به مدارس،ادارات و خانوارهای سیل زده و متقاضی بخش ماژین تا زمان اصلاح شبکه گاز آن بخش اقدام نماید.

جلسه هیئت مدیره  انجمن حمایت از زندانیان دره شهر با حضور فرماندار محترم و دادستان شهرستان دره شهر
فرماندار دره شهر گفت:

جلسه هیئت مدیره انجمن حمایت از زندانیان دره شهر با حضور فرماندار محترم و دادستان شهرستان دره شهر

جلسه هیئت مدیره انجمن حمایت از زندانیان شهرستان دره شهر به گزارش روابط عمومی فرمانداری دره شهر صبح امروز دوشنبه ۸ مهرماه، جلسه هیات مدیره انجمن حمایت از زندانیان شهرستان دره شهر با حضور مهندس محمد نژاد فرماندار محترم شهرستان دره شهر، دادستان محترم عمومی و انقلاب شهرستان و سایر اعضا در محل دفتر زندان دره شهر برگزار شد.   مهندس محمدنژاد فرماندار حمایت و پشتیبانی از خانواده های زندانیان را در بحث کاهش آسیب های اجتماعی بسیار مهم و تاثیر گذار دانست و افزود: حمایت های مادی و معنوی ، برگزاری دوره های آموزشی و پرورشی، ایجاد کارگاههای زود بازده و اشتغال خانوادگی و .. از جمله اقدامات موثر برای خانواده های زندانیان جرایم غیر عمد در سطح شهرستان می باشد که انشالله این اقدامات انجام خواهد شد.  در ابتدای این جلسه نظرپور مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان شهرستان خلاصه ای از عملکرد شش ماهه گذشته ارائه نمود.

صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی با حضور فرماندار دره شهر برگزار شد.
فرماندار دره شهر خبر داد

صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی با حضور فرماندار دره شهر برگزار شد.

صبحگاه مشترک نیروهایی نظامی و انتظامی در شهرستان دره شهر برگزار شد به گزارش روابط عمومی فرمانداری دره شهر به مناسبت هفته دفاع مقدس صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی با حضور فرماندار ، امام جمعه موقت و مسئولان نظامی و انتظامی در ناحیه مقاومت سپاه برگزار شد . در آیین صبحگاه مشترک نیروهای نظامی ، انتظامی ، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و بسیج اداری ،عشایری  و خواهران شهرستان که صبح امروز در محوطه ناحیه مقاومت سپاه برگزار شد. کیانوش محمدنژاد فرماندار دره شهر به همراه اعضای شورای تامین شهرستان از یگان های مستقر در میدان سان دیده و به تصاویر شهدای والامقام  این شهرستان ادای احترام کردند.

مراسم عاشورای حسینی با حضور فرماندار،امام جمعه و سایر اقشار مردم شهرستان دره شهر
فرماندار دره شهر گفت:

مراسم عاشورای حسینی با حضور فرماندار،امام جمعه و سایر اقشار مردم شهرستان دره شهر

ارادتمندان به عاشورا و امام حسین (ع) در دهمین روز ماه حزن و ماتم با برگزاری آیین ها و مراسم های عزاداری هرکدام به نوعی به خاندان عصمت و طهارت ابراز ارادت کردند ودر غم شهادت پسر فاطمه (س) به سروسینه زدند. به گزارش روابط عمومی فرمانداری دره شهر همزمان با فرارسیدن عاشورای حسینی، دره شهر یکپارچه غرق در عزا و ماتم سرور و سالار شهیدان اباعبدالله الحسین (ع) شد. هیئت های مختلف با برگزاری مراسم عزای حسینی به محل بزرگ اجتماع عاشورائیان دره شهری واقع در چهار راه نیروی انتظامی این شهرستان رسیدند و نقطه اوج ارادت به امام حسین (ع) و کربلائیان را با جمعیتی بی نظیر نشان دادند. فرماندار دره شهر گفت: امروز در عاشورای حسین (ع) مرد و زن و پیرو جوان، مسئولان و شهروندان همه آمده اند، تا نشان دهند که مظلومیت حسین (ع) نقطه اشتراک سینه های به سوگ نشسته سالار شهیدان است.

حضور امام جمعه محترم،فرماندار محترم دره شهر و مسئولین شهرستان همپای مردم مومن و انقلابی در مراسم عزاداری سید و سالار شهیدان
فرماندار دره شهر خبر داد

حضور امام جمعه محترم،فرماندار محترم دره شهر و مسئولین شهرستان همپای مردم مومن و انقلابی در مراسم عزاداری سید و سالار شهیدان

حضور امام جمعه محترم،محمدنژاد فرماندار محترم و مسئولین شهرستان همپای مردم مومن و انقلابی در مراسم عزاداری سید و سالار شهیدان

پیام تبریک فرماندار دره شهر به مناسبت سالروز ورود آزادگان
فرماندار دره شهر گفت:

پیام تبریک فرماندار دره شهر به مناسبت سالروز ورود آزادگان

پیام تبریک محمدنژاد فرماندار دره شهر به مناسبت سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی به گزارش روابط عمومی فرمانداری دره شهر فرماندار شهرستان با ارسال پیامی سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی را تبریک گفت. بسم الله الرحمن الرحیم      سلام بر آزاد مردانی که صبورانه رنج اسارت را تحمل نموده و با سرافرازی همچون کبوترانی رسته از بند به آغوش میهن اسلامی بازگشتند. 26 مرداد سالروز بازگشت سرفرازانه آزادگان غیور به میهن عزیزمان ایران اسلامی و یادآور ایام عطر حضور دوباره عزیزانی است که بوی شهیدان را با خود داشتند.      اینجانب سالروز بازگشت آزادگان سرافراز به خاک میهن اسلامی را به این عزیزان و خانواده های محترم شان و به ملت عزیز ایران بهخصوص آزادگان سرافراز شهرستان دره شهر تبریک و تهنیت عرض می نمایم. کیانوش محمد نژاد فرماندار دره شهر

   نمایش آرشیو اخبار

گزارش تصویری هفته
آشنایی با استان ایلام
اینفوگرافیک
نمایش آرشیو اینفوگرافی
آمار بازدید کنندگان
نفر بازدید امروز
نفر بازدید دیروز
نفر بازدید هفته
بازدید ماه گذشته : بازدید کل : بازدید سال گذشته :