توقف
جلسه اخلاق مدیران در فرماندار دره شهر برگزار شد.
معاون سیاسی فرمانداری گفت:

جلسه اخلاق مدیران در فرماندار دره شهر برگزار شد.

جلسه اخلاق مدیران در فرمانداری دره شهر برگزار شد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری دره شهر؛ برگزاری جلسه اخلاق مدیران با حضور معاون سیاسی،امنیتی فرماندار، امام جمعه موقت و مدیران دستگاههای اجرایی شهرستان در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد. شمسی امام جمعه موقت دره شهر نکاتی از نهج البلاغه امام علی (ع) راجع به مدیریت بیان نمودند و مدیران شهرستان را به رعایت موازین شرعی و اخلاق اسلامی در انجام امور اداری و برخورد با مراجعان توصیه نمودند. نورمحمدی معاون سیاسی،امنیتی فرماندار هم در ادامه این برنامه با اشاره به اینکه برخورد و اخلاق مناسب با ارباب رجوع لازمه مدیریت است افزود: تقویت وجدان کاری و احترام به حقوق ارباب رجوع از مهمترین اصول مدیریت است.

بازدید معاون وزیر صنعت معدن تجارت از کارخانه استیل کرد دره شهر
فرماندار دره شهر خبر داد

بازدید معاون وزیر صنعت معدن تجارت از کارخانه استیل کرد دره شهر

ایلام‌مجموعه خوبی در بحث اقتصاد مقاومتی و مقابله با تحریمها است/استیل کرد نیاز لاستیک سازان کشور را بصورت کامل تامین میکند به گزارش روابط عمومی فرمانداری دره شهر؛ فرشاد مقیمی معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در حاشیه بازدید از کارخانه استیل کرد دره شهر در گفتگو با خبرنگار سیمره خبر گفت: سفر به ایلام در راستای بررسی و شناسایی مشکلات و موانع تولید در این استان انجام گرفته است. وی اظهار کرد: خوشبختانه با تلاشهای انجام گرفته، ظرفیت و مجموعه خوبی در بحث اقتصاد مقاومتی و مقابله با تحریمها در این استان شاهد هستیم. مقیمی با اشاره به کارخانه استیل کرد دره شهر گفت: این کارخانه تولیدی یکی از این مجموعه ها است که میتواند کشور را از ورود این محصول مهم صنعت لاستیک سازی بی نیاز کند. وی تصریح کرد: کارخانه استیل کرد با ظرفیت تولید ۱۰ هزارتن نیاز کل کارخانه های لاستیک سازی کشور را تامین میکند. معاون وزیر صمت افزود: در بحث اشتغالزایی نیز تا کنون ۱۵۰ نفر مشغول بکار شده اند که با بهره برداری کامل از این تولیدی میزان اشتعال دوبرابر خواهد شد وی همچنین با اشاره به تامین سرمایه برای افزایش تولید این کارخانه ، یادآور شد: در خصوص قیمت نیز با تمهیدات دولت، وزیر صمت و لاستیک سازان صرفه جویی خوبی انجام گرفته که این خود یکی از شاخصه های مهم اقتصاد مقاومتی است. مقیمی تصریح کرد: مهمترین مشکل این کارخانه با توجه به تحریمها بحث واردات بخشی از مواد اولیه ان از خارح کشور است که در تلاشیم این مشکل را نیز مرتفع کنیم. معاون وزیر صمت خاطرنشان کرد: در تلاشیم با افزایش ظرفیت تولیدی مناسب برای کنترل و در دست گرفتن بازار منطقه در بحث مواد اولیه و تولید صد درصد خودکفا شویم.

پیام تبریک فرماندار دره شهر به مناسبت عیدغدیرخم
فرماندار دره شهر گفت:

پیام تبریک فرماندار دره شهر به مناسبت عیدغدیرخم

پیام تبریک محمدنژاد فرماندار شهرستان دره شهر به مناسبت عید سعید غدیر خم به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دره شهر                                             «بسمه تعالی» غدیر روز بشریت و روز پاسداشت انسان کامل است، غدیر تداوم رسالت محمد (ص) در ولایت علی (ع) است. غدیر عید پیمان و میثاق و عهد است، عید عدالت و رهبری، عید انسانیت و کمال است.غدیر فلسفه نبوت و رسالت حضرت آدم (ع) تا حضرت خاتم (ص) است. غدیر معنا را در معنا تفسیر می کند و خلقت را هویت می بخشد، نهایتاً غدیر کربلا را تفسیر و معنا می کند، غدیر سرچشمه جوشان ولایت است  اینجانب، این روز عظیم را به محضر مقام معظم رهبری حضرت آیت اله العظمی خامنه ای( حفظ اله تعالی) ، ریاست محترم جمهور جناب آقای دکتر روحانی ، خدمتگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، ملت عزیز ایران اسلامی بخصوص مردم فهیم، متدین و ولایت مدار شهرستان دره شهر تبریک میگویم. کیانوش محمدنژاد فرماندار دره شهر

نشست فعالان سیاسی،اجتماعی،فرهنگی با محمدنژاد فرماندار دره شهر
فرماندار دره شهر گفت:

نشست فعالان سیاسی،اجتماعی،فرهنگی با محمدنژاد فرماندار دره شهر

نشست هم اندیشی صمیمی ،معتمدین و متنفذین و فعالین سیاسی با فرماندار دره شهر به گزارش روابط عمومی فرمانداری دره شهر نشست هم اندیشی صمیمی جمعی از معتمدین،متنفذین، فعالین سیاسی و اجتماعی با حضور محمدنژاد فرماندار دره شهر در محل فرمانداری برگزار شد. محمدنژاد نماینده عالی دولت در دره شهر ضمن تشریح سیاستهای کلی نظام جمهوری اسلامی و دولت محترم تدبیر و امید در شهرستان و بیان دستورالعمل های دولت و نیز مسائل مرتبط با خسارات سیل و خدمات ارائه شده به خسارت دیدگان و عملکرد ستاد بحران استان و شهرستان در جریان سیل اخیر، مطالبی را نیز در باب مسائل سیاسی،اجتماعی و فرهنگی شهرستان بیان نمودند. فرماندار شهرستان افزود : همکاری همه فعالین سیاسی،اجتماعی و فرهنگی با یکدیگر و پرهیز از تخریب ، باعث رشد شهرستان خواهد شد. مردم همواره نسبت به انقلاب و ارزشهای آن متعهد بوده اند و به رغم وجود اختلاف سلیقه ها ، این منطقه همواره شاهد وحدت مثال زدنی بوده است. وی با اشاره به اینکه دغدغه فعالان سیاسی و اجتماعی نیز حل مشکلات مردم است ، اظهار داشت: از این افراد هم انتظار کمک و همفکری داریم و هرکسی که برنامه ای دارد ارایه دهد استقبال می کنیم. در این نشست، فعالان سیاسی،اجتماعی ضمن ارائه مطالبی درخصوص موانع و مشکلات موجود در راه توسعه شهرستان دره شهر ، با تاکید بر همدلی و وحدت همه گروه های سیاسی ، راهکارهای خود را در توسعه فعالیت های سیاسی،اجتماعی،فرهنگی و نحوه مشارکت در توسعه و پیشرفت شهرستان را ارائه کردند. در پایان مدعوین حاضر در جلسه از عملکرد فرماندار و برگزاری اینگونه نشست ها که برای اولین بار درسطح شهرستان برگزار گردیده است اظهار رضایت و خرسندی نمودند.

بازید معاون صنایع وزارت صنعت معدن تجارت کشور از شهرک صنعتی دره شهر
فرماندار دره شهر خبر داد

بازید معاون صنایع وزارت صنعت معدن تجارت کشور از شهرک صنعتی دره شهر

🔹بازدید مقیمی معاون محترم صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت کشور از شهرک صنعتی دره شهر 🔸مقیمی در این سفر که با همراهی مهندس نعمتی معاون محترم هماهنگی امور اقتصادی استاندارایلام ،مهندس محمدنژاد فرماندار محترم دره شهر، یاراله نصیری مدیرکل محترم صنعت معدن تجارت انجام شد از کارخانه های تولید استیل کرد، ترشیجات سیف گستر و بیسکویت سازی تجارت نوین زاگرس این شهرستان بازدید کرد. و ضمن آنکه از نزدیک با مسائل و مشکلات واحدهای تولیدی آشنا شدند. ایشان همچنین قول مساعد جهت پیگیری و رفع موانع تولید را به صاحبان واحدهای تولیدی دادند و گفتند در سال ۹۸ اهتمام دولت در بازتوانی چرخه تولید می باشد.

پیام تبریک فرماندار دره شهر به مناسبت سالروز ورود آزادگان
فرماندار دره شهر گفت:

پیام تبریک فرماندار دره شهر به مناسبت سالروز ورود آزادگان

پیام تبریک محمدنژاد فرماندار دره شهر به مناسبت سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی به گزارش روابط عمومی فرمانداری دره شهر فرماندار شهرستان با ارسال پیامی سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی را تبریک گفت. بسم الله الرحمن الرحیم      سلام بر آزاد مردانی که صبورانه رنج اسارت را تحمل نموده و با سرافرازی همچون کبوترانی رسته از بند به آغوش میهن اسلامی بازگشتند. 26 مرداد سالروز بازگشت سرفرازانه آزادگان غیور به میهن عزیزمان ایران اسلامی و یادآور ایام عطر حضور دوباره عزیزانی است که بوی شهیدان را با خود داشتند.      اینجانب سالروز بازگشت آزادگان سرافراز به خاک میهن اسلامی را به این عزیزان و خانواده های محترم شان و به ملت عزیز ایران بهخصوص آزادگان سرافراز شهرستان دره شهر تبریک و تهنیت عرض می نمایم. کیانوش محمد نژاد فرماندار دره شهر

بازدید محمدنژاد فرماندار دره شهر، نصیری رئیس سازمان صنعت معدن تجارت و امام جمعه دره شهر از واحدهای تولیدی و صنعتی شهرک صنعتی دره شهر
فرماندار دره شهر گفت:

بازدید محمدنژاد فرماندار دره شهر، نصیری رئیس سازمان صنعت معدن تجارت و امام جمعه دره شهر از واحدهای تولیدی و صنعتی شهرک صنعتی دره شهر

بازدید فرماندار،رئیس سازمان صنعت معدن تجارت استان و امام جمعه محترم دره شهر از شهرک صنعتی دره شهر به گزارش روابط عمومی فرمانداری دره شهر؛ صبح امروز مهندس محمدنژاد فرماندار، مهندس نصیری رئیس سازمان صنعت معدن تجارت، حجت الاسلام قنبربیگی امام جمعه محترم دره شهر از شهرک صنعتی دره شهر بازدید و از نزدیک در روند فعالیت واحدهای تولیدی و صنعتی شهرستان دره شهر قرار گرفتند. محمدنژاد فرماندار دره شهر در روند بازدید و پیگیری مشکلات واحدهای صنعتی و تولیدی دره شهر گفت: پیگیر مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی دره شهر در همه بخشها هستیم که در آینده ای نزدیک شاهد شکوفایی دره شهری صنعتی باشیم. فرماندار دراین بازدید ها تاکید نمود که واحدهای تولیدی و صنعتی تلاش و کوشش خود را جهت هرچه بهتر کردن بهبود و فضای کسب و کار و اشتغال پایدار رونق ببخشند و همچنین تشکر ویژه از واحدهای تولیدی بجهت فعالیت حداکثری در شرایط فعلی کشور داشتند. نصیری ‍ رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان ایلام گفت: کارخانه استیل کورد روند صنعتی شدن دره شهر را شتاب می بخشد 🔹رئیس سازمان در شهرک صنعتی دره شهر اظهار داشت: از تعداد ۵۳۵ واحد دارای پروانه بهره برداری صنعتی ۴۳ واحد در شهرستان دره‌شهر قرار دارد که بالغ بر ۷۱ درصد آنها فعال هستند. 🔹وی حجم سرمایه گذاری انجام شده در بخش صنایع دره‌شهر را ۱۸۰۰ میلیارد ریال و نیروهای مشغول به کار در این حوزه را ۷۰۰ نفر بیان کرد. 🔹مهندس نصیری اضافه کرد: از ۳۰ هزار واحد صنفی استان ۲۵۰۰ واحد در شهرستان دره شهر قرار دارد. وی گفت: این شهرستان دارای ۸ اتحادیه و یک اتاق اصناف است. 🔹رئیس سازمان صمت استان ایلام خاطر نشان کرد: شرایط و روند صدور مجوز پتروشیمی دره شهر با توجه به نظر مثبت وزارت نفت برای تامین خوراک، پیگیری تامین زیرساخت های لازم و وجود سرمایه گذار توانمند و همچنین اقدامات مفید دکتر کاظم زاده نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی در مراحل نهایی است. 🔹مهندس نصیری به وضعیت کارخانه استیل کورد پرداخت و گفت: این واحد به عنوان اولین واحد تولیدی کشور در زمینه تولید این محصول است که با بهره برداری کامل سالانه قادر است ۱۰ هزارتن مفتول داخل تایر خودروهای سبک تولید کند. 🔹وی اضافه کرد: نیاز داخل کشور ۱۲ هزار تن است که به صورت کاملا وارداتی بوده و با فعالیت این شرکت از خروج ارز جلوگیری می شود. 🔹امام جمعه دره شهر در جریان بازدید از واحدهای صنعتی بر ضرورت توجه به عملیاتی کردن شعار رونق تولید تاکید و بیان کرد: بررسی مشکلات واحدهای صنعتی و تلاش برای حفظ اشتغال بایستی از اولویت‌ها باشد. 🔹حجت الاسلام قنبربیگی خاطر نشان کرد: سفر رئیس سازمان صمت استان به شهرستان اقدامی مفید و ارزشمند بوده و انتظار می رود مشکلات و موانع حوزه ماموریت های سازمانی با نگاهی ویژه مورد بررسی قرار گیرد و با همدلی و هم اندیشی برای تحقق شعار سال تلاش شود. 🔹اضافه می شود رئیس سازمان صمت، فرماندار و امام جمعه دره شهر از کارخانجات استیل کورد، لوله های پلی اتیلن عدالت گستر، دربند لوله دره شهر و بیسکویت سازی امید تجارت زاگرس واقع در شهرک صنعتی بازدید به عمل آوردند.

مراسم اختتامیه نهمین جشنواره کتاب رضوی
فرماندار دره شهر خبر داد

مراسم اختتامیه نهمین جشنواره کتاب رضوی

اختتامیه جشنواره رضوی مراسم اختتامیه نهمین جشنواره کتاب رضوی با حضور جلیلیان مدیرکل محترم کتابخانه های عمومی استان،امام جمعه موقت شهرستان، یزدانی معاونت محترم برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری و جمعی از مسئولین و مردم شهرستان، در محل سالن آمفی تئاتر ارشاد اسلامی دره شهر برگزار شد. در پایان این مراسم از افراد برگزیده استانی و کشوری تقدیر به عمل آمد.

بازدید یزدانی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری دره شهر از روستای غلام آباد چمکلان
معاون برنامه ریزی و امور عمرانی گفت:

بازدید یزدانی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری دره شهر از روستای غلام آباد چمکلان

آسفالت سطح معابر روستاهاادامه خواهد داشت.اعتبار لازم جهت رفع مشکل آب شرب شهری وروستایی مصوب گردید. به گزارش روابط عمومی فرمانداری دره شهر، احد یزدانی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری دره شهر از پروژه آسفالت و بهسازی روستای غلام آباد (چمکلان ) بازدید کرد. احد یزدانی معاون برنامه ریزی وهماهنگی امور عمرانی فرماندار ضمن بازدید از آسفالت سطح معابر روستای غلام آباد همچنین بررسی مشکل آب شرب روستای مذکور اعلام داشت ،با پیگیری دکتر کاظم زاده نماینده محترم در مجلس شورای اسلامی وفرماندار محترم ومساعدت محبی مدیر کل محترم بنیاد مسکن،وهمچنین تلاشهای بنیاد مسکن شهرستان و شهرداری دره شهر بسیاری از روستاهای شهرستان بهسازی وآسفالت شده واین رونددر دیگر روستاهای شهرستان ادامه خواهد داشت. وی همچنین در خصوص افت فشار آب شرب در بعضی نقاط شهری وروستایی اعلام داشت بنا به دستور فرماندار محترم اعتبارلازم جهت اصلاح شبکه و رفع مشکل آب شرب تصویب وبه محض تخصیص اعتبار بلافاصله عملیات اجرایی اصلاح شبکه بسیاری از نقاط شهری وروستایی آغاز خواهد شد.

پیام تبریک فرماندار دره شهر به مناسبت روز خبرنگار
فرماندار دره شهر گفت:

پیام تبریک فرماندار دره شهر به مناسبت روز خبرنگار

پیام تبریک فرماندار دره شهر به مناسبت روز خبرنگار به گزارش روابط عمومی فرمانداری دره شهر؛ محمدنژاد فرماندار شهرستان دره شهر در پیامی روز خبرنگار را به تمام دست اندرکاران عرصه ارتباطات و اطلاع رسانی تبریک گفت. در بخشی از پیام فرماندار شهرستان دره شهر آمده است: هفدهم مرداد که به یاد شهادت مظلومانه شهید محمود صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی ،"روز خبرنگار" نامیده شده است، به دست‌اندرکاران در حوزه رسانه و  اطلاع رسانی کشور تبریک و تهنیت گفته و امید آن دارد که با استعانت از درگاه خداوند متعال و تلاش و همت همه خبرنگاران، فضای رسانه ای ایران اسلامی،  فضایی در خور و شایسته ملت رشید و بزرگوار باشد. ۱۷ مرداد ماه، روز بزرگداشت مجاهدات کسانی است که به عنوان وجدان بیدار، چشم بینا و زبان حقیقت گوی جامعه، زمینه ارتباط دوسویه جریان‌های مختلف اجتماعی را با جامعه فراهم می‌آورند و از این حیث باید نگاه عمیق، آگاهی وسیع، بینش بسیط و عشق به این حرفه خطیر را در خود تقویت کنند تا در مسیر اصلاح و پیشرفت جامعه؛ گام‌های موثرتری بردارند. اینجانب ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدا و ایثارگران عرصه رسانه به ویژه خبرنگار شهید محمود صارمی، ۱۷ مرداد، روز خبرنگار را به تلاشگران عرصه اطلاع رسانی بویژه جامعه خبری پرتلاش و ساعی شهرستان دره شهر، تبریک عرض می‌کنم و سربلندی و بهروزی روز افزون آنان را در انجام رسالت کاری و توسعه و شکوفایی میهن اسلامی از درگاه خداوند قادر متعال مسالت دارم. کیانوش محمد نژاد فرماندار دره شهر

   نمایش آرشیو اخبار

گزارش تصویری هفته
آشنایی با استان ایلام
اینفوگرافیک
نمایش آرشیو اینفوگرافی
آمار بازدید کنندگان
نفر بازدید امروز
نفر بازدید دیروز
نفر بازدید هفته
بازدید ماه گذشته : بازدید کل : بازدید سال گذشته :