آرشیو اخبار

فرماندار دره شهر گفت:

جلسه کارگروه پسماند در فرمانداری دره شهر

🔹️ جلسه کارگروه مدیریت پسماند شهرستان دره شهر به گزارش روابط عمومی فرمانداری دره شهر جلسه کارگروه مدیریت پسماند و مخاطرات زیست محیطی به ریاست طاهری فرماندار دره شهر و با حضور سایر اعضا در محل فرمانداری دره شهر برگزار گردید. طاهری فرماندار شهرستان دره شهر در جلسه کارگروه مدیریت پسماند این شهرستان  بر لزوم حفظ طبیعت سالم و تحویل آن به آیندگان تاکید کرد و گفت: حفظ محیط زیست کار یک اداره به تنهایی نیست بلکه همه دستگاه ها باید نسبت به حفظ آن احساس مسئولیت کند. وی با بیان اینکه فرهنگ دوستی با طبیعت یکی از مهمترین راه های حفظ محیط زیست است، اظهار کرد: نهادینه کردن فرهنگ طبیعت دوستی باید در میان آحاد جامعه کلید بخورد تا نسل حاضر و آیندگان نسبت به حفظ طبیعت و محیط زیست احساس مسئولیت کنند. فرماندار شهرستان دره شهر با بیان اینکه بازیافت و تفکیک پسماند و ضرورت آموزش های لازم با اهمیت است  اظهار کرد: مشارکت شهروندان در امر تفکیک پسماند موجب حفظ محیط زیست می شود و لازمه این امر ارائه آموزش های لازم با همکاری نهادهای متولی است. وی بر جمع آوری به موقع زباله ها، ایجاد ترانشه و دفع بهداشتی زباله ها روستایی و شهری ، مدیریت پسماندهای صنعتی و  بی خطرسازی زباله های عفونی تاکید کرد. طاهری فرماندار دره شهر ،جمع آوری نخاله های غیر  مجازساختمانی، ساماندهی و جانمایی محلی جهت تخلیه این پسماندها، برخورد جدی با رها کنندگان نخاله های ساختمانی را ضروری دانست بر پیگیری و اجرای دقیق مصوبات تا حصول نتیجه از سوی اعضای کارگروه مدیریت پسماند شهرستان تاکید کرد.

فرماندار دره شهر گفت:

بازدید فرماندار دره شهر از قلعه هاشمی

بازدید هوشنگ طاهری فرماندار دره شهر از قلعه هاشمی به گزارش روابط عمومی فرمانداری دره شهر طاهری فرماندار دره شهر در بازدید از قلعه میرغلام: این بنای ملی یکی از مکانهای زیبا و پر بازدید تاریخی دره شهر بوده که به مدت ۲۰ سال در اختیار بخش خصوصی قرار گرفته است. اجرای این مرکز اقامتی_گردشگری تاکنون ۸۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشته که پس از رفع موانع اعتباری ان بزودی به بهره برداری می رسد. واگذاری بناهای تاریخی به بخش خصوصی با کاربری مناسب، به‌منظور مشارکت بخش‌خصوصی در راستای مرمت، احیا و نگهداری از آثار تاریخی انجام می‌شود، که با توجه به کاربری‌های تعریف‌شده برای آن‌ها، زمینه توسعه صنعت گردشگری، امکان بازگشت سرمایه و رونق اقتصادی فراهم خواهد شد

فرماندار دره شهر گفت:

جلسه شورای آرد و نان شهرستان دره شهر به ریاست فرماندار دره شهر

جلسه شورای آرد ونان شهرستان دره شهر به گزارش روابط عمومی فرمانداری دره شهر جلسه شورای آرد ونان با حضور کلیه اعضا و نماینده غله استان به ریاست هوشنگ طاهری فرماندار دره شهر در دفتر فرماندار دره شهر برگزار گردید. طاهری فرماندار و رییس شورای آرد و‌نان دره شهر در این جلسه گفت: 🔸 تمامی نانواییهای شهرستان به کارتخوان هوشمند مجهز شوند. 🔸در این طرح نانواییها بر اساس فروش نان، یارانه ارد دریافت میکنند که میتواند به رقابت برای کیفیت نان و جلوگیری از فروش ارد کمک کند. 🔸در پایان ۲۴ ساعت تمامی کارتخوانها توسط بازرسان بررسی خواهد شد و در صورت هرگونه تخلف با متخلف به شدت برخورد قانونی می شود. 🔸همچنین هیچگونه افزایش قیمت نان، کاهش وزن چانه و محدودیت خرید برای مردم نخواهیم داشت. 🔸نانهای حجیم مانند فانتزی و شیرینی فروشیها آرد آزاد دریافت میکنند و سهمیه ای یارانه انها حذف می شود. 🔸نانوایان باید باتوجه به تسهیلات تخصیصی نسبت به خرید ژنراتور اقدام کنند زیرا هیچگونه تعهدی در قبال خسارت ناشی از قطعی برق بر عهده شورای آرد نان نخواهد بود. 🔸طبق بخشنامه شورای ارد و‌ نان استان مجوزهای اجاره ای و مجوز های دوتایی باطل می شود. 🔸ضمنا تاکنون نیز مصوبه ای در خصوص فروش کیلویی نان ابلاغ نشده و فروش بر اساس هر قرص نان انجام میگیرد. 🔸در خصوص توزیع آرد نیز بنابر گزارشات اگر شرکت حمل و نقل به تعهدات خود عمل نکند جایگزین معرفی خواهیم کرد. 🔸با تصمیم شورای آرد نان مجوز ۳ نانوایی در مسکن مهر، وحدت آباد و جهانگیر آباد صادر شد.

فرماندار دره شهر گفت:

بازدید فرماندار از کارخانه آرد و مرکز خرید گندم

بازدید فرماندار از کارخانه آرد و مرکز خرید گندم به گزارش روابط عمومی فرمانداری دره شهر طاهری فرماندار دره شهر با حضور در محل کارخانه آرد ، و مرکزخرید گندم ضمن بازدید میدانی با مدیر و پرسنل کارخانه دیداروگفتگو نمود. در این دیدار طاهری فرماندار دره شهر ضمن تشکر از زحمات مدیر و کارکنان کارخانه، پیرامون بالابردن کیفیت و مرغوبیت آرد تولیدی و تحویل به موقع آرد به خبازان تأکید نمود در ادامه بازدید مرکز خرید گندم کارخانه آرد و پایش خرید گندم نحوه افت زنی و مراحل خرید افزودند نهایت همکاری در تحویل گندم کشاورزان را داشته باشند. درادامه بهمنیار مدیر کارخانه نیز ضمن ارائه گزارشی از عملکرد کارخانه، خرید گندم و تأمین آرد و ظرفیت تولید در شهرستان مطالب مبسوطی بیان نمود.

فرماندار دره شهر خبر داد

بازدید فرماندار از حوزه های امتحان نهایی شهرستان دره شهر

✅ بازدید فرماندار از حوزه های امتحان نهایی شهرستان دره شهر 🔻 به گزارش روابط عمومی فرمانداری دره شهر صبح امروز طاهری فرماندارشهرستان دره شهر ، قادری مدیر و کارشناس سنجش و ارزشیابی اداره آموزش و پرورش شهرستان در حوزه های امتحان نهایی حضور یافتند و از شرایط برگزاری آزمون بازدید به عمل آوردند.

معاون برنامه ریزی و امور عمرانی گفت:

جلسه شورای ترافیک شهرستان دره شهر

جلسه شورای ترافیک شهرستان دره شهر به گزارش روابط عمومی فرمانداری دره شهر جلسه شورای ترافیک به ریاست به ریاست یزدانی معاونت برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و دیگر اعضاء شورا به منظور بررسی مصوبات جلسات قبل و بررسی مسائل و مشکلات حوزه ترافیکی شهرستان در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد. معاون فرمانداردر این جلسه بیان نمود که اصل و مبنای شورای ترافیک، فرهنگ سازی و آموزش است و باید به این دو مقوله توجه ویژه ای شود. یزدانی عنوان کرد: برگزاری مستمر جلسات شورای ترافیک شهرستان نقش بسزایی در برطرف کردن مشکلات ترافیکی و بهبود عبور و مرور شهری دارد. وی افزود:درجلسه شورای ترافیک مسایل مهم شهرستان مطرح میشود و در آن  تعدادی درخواست ها بررسی شده و که بسیار حائز اهمیت میباشد. معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار سرعت گیر ها باید بجا و در محل مناسب نصب شود، اظهار داشت: در مرحله اول باید نظریه کارشناسی در محل های نصب سرعت گیر وسرعتگاه اخذ و سپس با استانداردهای لازم سرعت گیر نصب شودو پذیرفته نیست، در هر محل و خیابان و جاده بدون نظریه کار شناسی نسبت به نصب سرعت گیر اقدام شود.

فرماندار دره شهر خبر داد

بازدید طاهری فرماندار دره شهر از روستای بانزرکه بخش ماژین

بازدید طاهری فرماندار دره شهر از روستای بانزرکه بخش ماژین و دیدار با مردم وپیگیری احداث پمپاژ آب اراضی کشاورزی این روستای صعب العبور در ادامه این سفر فرماندار با حضور در درمانگاه ماژین پیگیر وضعیت و‌مشکلات این مرکز درمانی شد. روابط عمومی فرمانداری دره شهر

فرماندار دره شهر گفت:

بازدید طاهری فرماندار دره شهر از کارخانه آرد و مرکز خرید گندم

بازدید فرماندار از کارخانه آرد و مرکز خرید گندم به گزارش روابط عمومی فرمانداری دره شهر طاهری فرماندار دره شهر با حضور در محل کارخانه آرد ، و مرکزخرید گندم ضمن بازدید میدانی با مدیر و پرسنل کارخانه دیداروگفتگو نمود. در این دیدار طاهری فرماندار دره شهر ضمن تشکر از زحمات مدیر و کارکنان کارخانه، پیرامون بالابردن کیفیت و مرغوبیت آرد تولیدی و تحویل به موقع آرد به خبازان تأکید نمود در ادامه بازدید مرکز خرید گندم کارخانه آرد و پایش خرید گندم نحوه افت زنی و مراحل خرید افزودند نهایت همکاری در تحویل گندم کشاورزان را داشته باشند. درادامه بهمنیار مدیر کارخانه نیز ضمن ارائه گزارشی از عملکرد کارخانه، خرید گندم و تأمین آرد و ظرفیت تولید در شهرستان مطالب مبسوطی بیان نمود.

فرماندار دره شهر گفت:

بازدید طاهری فرماندار دره شهر از کشتارگاه مرغ

بازدید طاهری فرماندار دره شهر از کشتارگاه مرغ به گزارش روابط عمومی فرمانداری دره شهر 💥طاهری فرماندار دره شهر در طی بازدیدی از کشتارگاه مرغ گفت: 🔸با توجه به نیاز بازار مرغ کشتار روز فردا جمعه نیز در مرغ فروشی ها عرضه می‌شود 🔸مشکلی بابت تامین مرغ وجود ندارد اما خرید بالاتر از نیاز توسط مردم باعث کمبود مرغ در شهرستان شد. 🔸با توجه به فعالیت روزانه کشتارگاه و نیز تامین مرغ شهر از شهروندان خواهشمندیم در حد نیاز خود خرید کنند 🔸به همه همشهریان اطلاع می دهیم هیچ مشکلی بابت تامین مرغ در ‌ شهرستان نخواهیم داشت

فرماندار دره شهر گفت:

بازدید فرماندار دره شهر از مدارس روستای عباس آباد بخش مرکزی دره شهر

بازدید فرماندار دره شهر از مدارس روستای عباس آباد بخش مرکزی شهرستان دره شهر به گزارش روابط عمومی فرمانداری دره شهر فرماندار دره شهر به صورت سرزده از مدارس روستای عباس آباد شهرستان دره شهر بازدید کرد. طاهری فرماندار دره شهر در این برنامه خود ضمن حضور در کلاس های درس با دانش آموزان دیدار و گفتگو کرد. طاهری در ادامه حضور خود در این مدرسه ضمن دیدار با مدیران طی نشستی مشکلات و نیازهای آموزشی، پرورشی و بهداشتی این آموزشگاه را بررسی کرد.

فرماندار دره شهر گفت:

جلسه شورای زکات شهرستان به ریاست طاهری فرماندار دره شهر

جلسه شورای زکات شهرستان دره شهر به گزارش روابط عمومی فرمانداری دره شهر ✅جلسه شورای زکات دره شهر با محوریت ساماندهی و مدیریت راهبردی زکات و فطره در سال جاری به ریاست طاهری فرماندار دره شهر و با حضور امام جمعه موقت،بخشدار مرکزی،کمیته امداد حضرت امام (ره) و دهیاران بخش مرکزی در محل فرمانداری برگزار شد. 🔻طاهری فرماندار دره شهر در این جلسه مهمترین و اولین گام در ترویج و اشاعه فریضه زکات در جامعه را فرهنگ‌سازی عنوان کرد وگفت: باید به گونه‌ای زکات را در جامعه نهادینه کنیم که مردم داوطلبانه در این موضوع مشارکت کنند. 🔻 طاهری با اعلام اینکه اگر  زکات به موقع در جامعه پرداخت شود نیازمندی در جامعه نخواهیم داشت افزود :باید تمامی اعضای شورای زکات و روحانیون درجهت  فرهنگ پرداخت زکات تلاشهای لازم را انجام دهند . 🔻وی ضمن تاکید بر ضرورت ایجاد شرایط مناسب جهت پرداخت زکات در شهرستان اظهار داشت: با برگزاری جلساتی از ظرفیت دهیاران  و شوراهای اسلامی روستاها  می توان درجهت تبلیغ امر زکات در بین روستائیان استفاده کرد.

فرماندار دره شهر گفت:

جلسه مشاورین املاک و بنگاه داران با فرماندار

جلسه مشاورین املاک و بنگاه داران با فرماندار جلسه مشاورین املاک و بنگاه داران شهرستان به ریاست  طاهری فرماندار دره شهر و با حضور  دادستان و مشاورین املاک و بنگاهها در محل فرمانداری برگزار شد.