آرشیو اخبار

معاون سیاسی فرمانداری گفت:

برگزاری جلسه درس اخلاق مدیران در فرمانداری شهرستان دره شهر

برگزاري جلسه درس اخلاق مديران شهرستان دره شهر به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دره شهر صبح امروز چهارشنبه ۱۷ مهرماه جلسه درس اخلاق مدیران شهرستان با حضور حجت الاسلام قنبربیگی امام جمعه محترم شهرستان دره شهر، نورمحمدی معاون سیاسی امنیتی فرماندار و جمعی از مسئولین ادارات و بانکها در محل سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان برگزار شد. حاج آقا قنبربیگی امام جمعه دره شهر در ادامه افزود: از جمله اصول مهم دیگر برای مدیران، صداقت، آگاهی و تخصص، کارآمدی و پرهیزگاری بوده که عامل بازدارنده از گناه است. امام جمعه دره شهر با بیان اینکه بد رفتاری، آفت زمامداران جامعه است اضافه کرد: رعایت اصل عدالت و داشتن قاطعیت در کنار مهربانی لازمه یک مدیر در نظام مقدس جمهوری اسلامی است. حجت الاسلام قنبربیگی با اشاره به دیگر ارزشهای اخلاقی مدیران عنوان کرد:  برخورد منصفانه با افراد زیردست، عدم منت گذاری مدیران، پرهیز از خودمحوری و مبالغه گری،مسئولیت پذیری، انضباط کاری، عدالت خواهی و خوش رویی از جمله دیگر خصلت های مدیران باید باشد.

فرماندار دره شهر گفت:

جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان به ریاست محمدنژاد فرماندار دره شهر برگزار شد.

نشست کارگروه اشتغال وسرمایه گذاری شهرستان دره شهر صبح امروز در محل فرمانداری برگزار شد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری دره شهر جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان به ریاست محمدنژاد فرماندار شهرستان دره شهر و با حضور دیگر اعضاء تشکیل شد. در این جلسه فرماندار بر انجام اقدامات لازم در راستای جذب تسهیلات اشتغال زایی تأکید کرد و گفت : دستگاه هایی اجرایی شهرستان میبایست با دستگاه های متبوع در استان جهت اجرای بهتر برنامه ها و همچنین جذب تسهیلات اشتغال زایی تعامل بهتری داشته باشند. همچنین در این جلسه مصوب شد دستگاه های اجرایی ضمن اطلاع رسانی به متقاضیان دارای طرحهای ثبت نام شده قبلی توجیه دار بجز حوزه انواع دام جهت طرح مجدد درخواست در سامانه کارا؛نسبت به تائید و ارائه طرح درکمیته های فنی شهرستان جهت تعیین تکلیف و احتمالا معرفی به بانک از محل منابع شناور باقیمانده از سهم اعتبار نهادهای حمایتی که توسط آن نهادها جذب نشده اند اقدام کنند. همچنین دستگاههای اجرایی نسبت به معرفی طرحهای جدید توجیه دار با مبالغ سرمایه گذاری بیش از 250 میلیون تومان به ادارات کل مربوطه جهت طرح و تعیین تکلیف در کمیته فنی اشتغال استان اقدام نمایند.

فرماندار دره شهر گفت:

جلسه کمیته سوخت شهرستان دره شهر به ریاست محمدنژاد فرماندار برگزار شد.

جلسه کمیته سوخت شهرستان دره شهر به گزارش روابط عمومی فرمانداری دره شهر جلسه کمیته سوخت شهرستان به ریاست محمدنژاد فرماندار و سایر اعضاء در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد. مهندس محمدنژاد هدف از تشکیل جلسه را ایجاد هماهنگی بین دستگاهها در خصوص تامین بموقع و مکفی انواع سوخت مورد نیاز شهرستان در نیمه دوم سال جاری، ایام سوگواری اربعین حسینی و همچنین فصل کشت محصولات کشاورزی عنوان کردند. محمدنژاد بابیان این مطلب که یکی از پنج مسیر منتهی به شهر مهران جهت راهپیمایی اربعین حسینی بویژه در مسیر برگشت زائرین،مسیر دره شهر می باشد،خواستار ایجاد آمادگی همه جانبه دستگاههای خدمات رسان بویژه شرکت پخش فرآورده های نفتی شدند. فرماندار دره شهر همچنین گفت: 🔸️شرکت نفت با توجه به راهپیمایی شهروندان در روز اربعین از مرکز شهر تا روستای ارمو نسبت به تامین بموقع سوخت جایگاهها عرضه بنزین اقدام نماید. 🔸️شرکت نفت نسبت به ذخیره سازی و اتخاذ تمهیدات لازم جهت اعطای سوخت جایگزین به واحدهای تولیدی،خدماتی،صنفی و.... دارای حساسیت بالا در مواقع بحرانی اقدام نماید. 🔸️شرکت نفت نسبت به اختصاص نفت سفید به مدارس،ادارات و خانوارهای سیل زده و متقاضی بخش ماژین تا زمان اصلاح شبکه گاز آن بخش اقدام نماید.

فرماندار دره شهر گفت:

برگزاری جلسه شورای آرد و نان در فرمانداری دره شهر

برگزاری جلسه شورای آرد و نان شهرستان دره شهر به گزارش روابط عمومی فرمانداری دره شهر جلسه شورای آرد و نان شهرستان به ریاست محمد نژاد فرماندار و با حضور سایر اعضاء در محل فرمانداری برگزار شد. محمدنژاد فرماندار دره شهر: کنترل و نظارت بر فعالیت نانوایی ها تشدید می شود. وی افزود : باید بر کیفیت تولید نان کنترل و نظارت بیشتری شده و با کوچکترین موضوعی که در سلامت نان مشکل ایجاد می کند برخورد شود. فرماندار دره شهر در ادامه به منظور ارتقای بهداشت ،سلامت و کیفیت نان کارگاه آموزشی برای نانوایان شهرستان دره شهر برگزار می شود.

فرماندار دره شهر گفت:

دیدار ناصری مدیرکل تعاون روستایی استان ایلام با محمدنژاد فرماندار دره شهر

مدیرکل تعاون روستایی استان ایلام با فرماندار شهرستان دره شهر دیدارکرد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دره شهر "محمدناصر ناصری" مدیر کل تعاون روستایی استان به منظور ساماندهی شبکه تعاون روستایی با مهندس محمد نژاد فرماندار محترم دره شهر دیدار و گفتگو کرد. در این دیدار بیشتر بر رفع مشکل حق آبه تعاونی های تولید و واگذاری توزیع نهاده های دامی و کشاورزی به شبکه تعاون روستایی بحث شد. فرماندار دره شهر دراین دیداربا بیان اینکه شهرستان دره شهر یکی از شهرستان های مهم تولید و کشت محصولات کشاورزی  است، اظهار داشت:  شهرستان دره شهر دارای ظرفیت های  بالایی در تولید محصولات زراعی است و می تواند در این حوزه اشتغالزایی خوبی را برای جوانان این شهرستان فراهم نماید که نیاز به حمایت های بیشتردارد.

فرماندار دره شهر گفت:

جلسه هیئت مدیره انجمن حمایت از زندانیان دره شهر با حضور فرماندار محترم و دادستان شهرستان دره شهر

جلسه هیئت مدیره انجمن حمایت از زندانیان شهرستان دره شهر به گزارش روابط عمومی فرمانداری دره شهر صبح امروز دوشنبه ۸ مهرماه، جلسه هیات مدیره انجمن حمایت از زندانیان شهرستان دره شهر با حضور مهندس محمد نژاد فرماندار محترم شهرستان دره شهر، دادستان محترم عمومی و انقلاب شهرستان و سایر اعضا در محل دفتر زندان دره شهر برگزار شد.   مهندس محمدنژاد فرماندار حمایت و پشتیبانی از خانواده های زندانیان را در بحث کاهش آسیب های اجتماعی بسیار مهم و تاثیر گذار دانست و افزود: حمایت های مادی و معنوی ، برگزاری دوره های آموزشی و پرورشی، ایجاد کارگاههای زود بازده و اشتغال خانوادگی و .. از جمله اقدامات موثر برای خانواده های زندانیان جرایم غیر عمد در سطح شهرستان می باشد که انشالله این اقدامات انجام خواهد شد.  در ابتدای این جلسه نظرپور مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان شهرستان خلاصه ای از عملکرد شش ماهه گذشته ارائه نمود.

فرماندار دره شهر گفت:

دیدار مدیر کل سازمان بهزیستی استان ایلام با محمدنژاد فرماندار دره شهر

مدیر کل بهزیستی استان با فرماندار شهرستان دره شهر دیدار کرد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری دره شهر "زهرا همتی"مدیر کل بهزیستی استان ایلام به منظور بررسی و تبادل نظر در خصوص کاهش آسیب های اجتماعی،نحوه بهبود خدمات رسانی برای خانواده های تحت پوشش بهزیستی و همچنین چگونگی افزایش جلب مشارکت های مردمی با "کیانوش محمدنژاد" نماینده عالی دولت در شهرستان دره شهر در محل دفتر فرماندار،دیدار و گفتگو کرد. محمدنژاد فرماندار دره شهر با بیان اینکه توجه جدی به کاهش آسیب های اجتماعی اصلی مهم در جامعه است و متولیان باید در راستای کنترل آنها اقدام کنند،افزود:آگاه سازی جامعه از جمله راهکارهای مهم در کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی است و بهزیستی بعنوان متولی سلامت اجتماعی در توانمند سازی افراد در معرض آسیب دیده اجتماعی و بازگشت آنان به زندگی سالم نقش موثری دارد.

فرماندار دره شهر خبر داد

صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی با حضور فرماندار دره شهر برگزار شد.

صبحگاه مشترک نیروهایی نظامی و انتظامی در شهرستان دره شهر برگزار شد به گزارش روابط عمومی فرمانداری دره شهر به مناسبت هفته دفاع مقدس صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی با حضور فرماندار ، امام جمعه موقت و مسئولان نظامی و انتظامی در ناحیه مقاومت سپاه برگزار شد . در آیین صبحگاه مشترک نیروهای نظامی ، انتظامی ، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و بسیج اداری ،عشایری  و خواهران شهرستان که صبح امروز در محوطه ناحیه مقاومت سپاه برگزار شد. کیانوش محمدنژاد فرماندار دره شهر به همراه اعضای شورای تامین شهرستان از یگان های مستقر در میدان سان دیده و به تصاویر شهدای والامقام  این شهرستان ادای احترام کردند.

فرماندار دره شهر گفت:

جلسه کمیته حفاری در فرمانداری به ریاست مهندس محمدنژاد فرماندار دره شهر تشکیل شد.

جلسه کمیته حفاری شهرستان دره شهر برگزار شد به گزارش روابط عمومی فرمانداری دره شهر جلسه کمیته حفاری شهرستان به ریاست محمدنژاد فرماندار و سایر اعضاء در محل فرمانداری برگزار شد. فرماندار دره شهر در سخنانی با اشاره به موضوعاتی در ارتباط با وظایف و فعالیتهای دستگاهها در نحوه انجام حفاریهای سطح شهر اظهار داشت : کلیه ادارات خدمات رسان باید با رعایت حریم خدماتی هر دستگاه، در مسائل تاسیساتی و زیربنایی همدیگر حساس بوده و دستگاههای ذیربط برروند عملکرد پیمانکاران در پروژه های دارای حفاری این شهرستان را خواستار شد. فرماندار دره شهر طولانی شدن زمان حفاری ها و آسفالت نشدن به موقع پس از انجام حفاری را از دیگر مشکلات دانست و گفت: این وضعیت موجب نارضایتی شهروندان شده است. در ادامه پس از نقطه نظرهای سایر اعضاء مقرر شد دستگاههای خدمات رسان قبل از هرگونه حفاری برای اجرای پروژه، گزارشی از زمان آغاز،نحوه اجرا، و مشکلات احتمالی آن به فرمانداری ارائه نمایند تا از بروز موانع احتمالی جلوگیری شود.

فرماندار دره شهر خبر داد

مراسم تودیع و معارفه سرپرست بنیاد شهید دره شهر در فرمانداری برگزار شد.

مراسم تودیع و معارفه سرپرست جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان دره شهر صبح امروز تولیده مدیر کل محترم بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام و هیئت همراه با حضور در دفتر مهندس محمدنژاد فرماندار محترم دره شهر، تابانی را به عنوان سرپرست جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان دره شهر معرفی کردند و از زحمات آقای فرشاد طهماسبی سرپرست سابق تقدیر و تشکر بعمل آمد.

معاون برنامه ریزی و امور عمرانی گفت:

جلسه شورای ترافیک دره شهر به ریاست معاون برنامه ریزی و امور عمرانی برگزار شد

جلسه شورای ترافیک شهرستان دره شهر به گزارش روابط عمومی فرمانداری دره شهر جلسه شورای ترافیک شهرستان به ریاست یزدانی معاون برنامه ریزی وهماهنگی امور عمرانی فرماندار و با حضور اعضاء در محل فرمانداری برگزار گردید. دراین جلسه یزدانی معاون فرماندار با بر شمردن نقش روانسازی ورفع موانع ترافیکی در سلامت وآرامش وآسایش جامعه ،خواستار اهتمام لازم در این خصو‌ص گردید. معاون برنامه ریزی فرمانداری ،همچنین فرهنگ سازی در این خصوص را ضرورتی اجتناب ناپذیر دانسته واستفاده از ظرفیت بالای طلاب یاران جهت فرهنگ سازی در این زمینه را عنوان نمودند. 🔶️تامین ایمنی مسیر چهار خطه دره شهر ، پلدختر 🔶️برنامه ریزی دقیق جهت جلوگیری از گره های ترافیکی در ایام اربعین 🔶️تسریع در تکمیل پل گاومیشان همچنین ایجاد روشنایی و نصب تابلو های راهنمایی لازم در مسیر پل گاومیشان 🔶️ ایجاد پارکینک شهر از جمله مواردی بود که معاون فرماندار بر آن تاکید داشتند.

فرماندار دره شهر گفت:

جلسه شورای پدافند غیرعامل دره شهر با حضور مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری ایلام و به ریاست فرماندار دره شهر

جلسه شورای پدافند غیر عامل شهرستان دره شهر با حضور فرماندار دره شهر برگزار شد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری دره شهر جلسه پدافند غیر عامل به ریاست فرماندار،وبا حضور موسوی مدیرکل پدافند غیرعامل و مدیران شهرستان در سالن جلسات فرمانداری دره شهر برگزار شد. محمدنژاد فرماندار دره شهر در جلسه شورای  پدافند غیر عامل شهرستان دره شهر بر ايجاد فرهنگ و باور عمومي در مورد ضرورت بكارگيري اصول پدافند غيرعامل تاكيد كرد و افزود : ايجاد فرهنگ و باور عمومي در مورد ضرورت بكارگيري اصول پدافند غيرعامل در مورد طرحهاي حساس و حياتي كشور به ويژه در ميان مديران سطوح مختلف و همچنين در ميان مردم جامعه، تهیه و اجرای طرح‌های پدافند در مورد مراكز، اماكن و تاسیسات حائز اهمیت (نظامی و غیرنظامی) موجود و در دست اجراء بر اساس اولویت بندی از جمله سياست هاي اصلي مورد تاكيد در پدافند غيرعامل است كه بايد مورد توجه قرار گيرد. وی گفت: پدافند غیر‌عامل مجموعه‌ای از خدمات مطلوب و مفید برای کاهش خسارات وارده به زیرساخت‌ها در جنگ، سیل، زلزله و موارد این چنین است . وی بیان کرد: خوشبختانه در سالهای اخیر با یک رویکرد علمی به موضوع پدافند غیرعامل پرداخته شده است و شاهد هستیم که اقشار مختلف با این اصطلاح بیگانه نیستند و مسئولان نیز به صورت جدی‌تری این موضوع را دنبال می‌کنند . وی ادامه داد: در موضوع زیرساخت‌ها به حداقل رساندن خسارت در مواقع بحرانی نگاه مثبتی قلمداد می‌شود، حتی در واحدهای صنعتی نیز این موضوع می‌تواند مورد بررسی قرار گیرد .