آرشیو اخبار

فرمانداری دره شهر خبرداد:

حضر سرزده فرماندار دره شهر در جمعیت هلال احمر

حضور سر زده فرماندار دره شهر در جمعیت هلال احمر دره شهر بمناسبت گرامیداشت هفته دولت و روز کارمند  طاهری فرماندار  دره شهر پس حضور و سرکشی از شعبه و دیدار صمیمی با تک تک کارکنان و شرکت در جلسه شعبه ، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و هفته دولت و روز کارمند ، و تبریک این هفته به تمامی دولتمردان نظام مقدس جمهوری اسلامی و همچنین تبریک به کارکنان خدوم هلال احمر ، با اهدای هدایی از آنان و مجموعه هلال تقدیر و تجلیل کردند. در این دیدار  چوبین رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان نیز با تبریک این ایام خدمت فرماندار محترم مردمی و همه کارکنان نظام از حضور و همراهی ایشان تقدیر نمود و حضور ایشان را مایه دلگرمی برای مجموعه خدمتگزاران در هلال احمر دانست .

فرماندار دره شهر گفت:

بازدید فرماندار بمناسبت روز کارمند

بازدید فرماندار  بمناسبت روز کارمند از ادارات شهرستان به گزارش روابط عمومی فرمانداری دره شهر در سومین روز هفته دولت و بمناسبت روز کارمند بمنظور تجلیل از زحمات کارکنان ادارات، طاهری فرماندار دره شهر،به اتفاق تیرافکن معاون سیاسی فرمانداری با حضور در ادارات منابع طبیعی، عشایری، شهرداری،اداره گاز ضمن تبریک روز کارمند با آنها دیدار و گفتگو کرد. طاهری فرماندار دره شهر در این دیدار ضمن تبریک هفته دولت و روز کارمند اظهار کرد: کارمندان نقش بسیار مهمی در رسیدن به اهداف سازمانی داشته و همواره باید در این مسیر تلاش و کوشش کنند. وی در ادامه عنوان کرد که هفته دولت فرصت مناسبی برای بیان عملکرد دولت در همه زمینه ها برای مردم است و کارکنان در اجرایی شدن این سیاست و برنامه ها نقش بسیار موثری را ایفا می کنند.

فرمانداری دره شهر خبرداد:

پیام تبریک فرماندار دره شهر به مناسبت ورود آزادگان سرافراز

پيام تبريك فرماندار دره شهر به مناسبت ورود آزادگان سرافراز به ميهن اسلامي هوشنگ طاهری فرماندار شهرستان دره شهر در پيامي ۲۶ مرداد ماه سالروز ورود آزادگان سرافراز به ميهن اسلامي را تبريك گفتند به گزارش روابط عمومی فرمانداری دره شهر متن پیام تبریک به شرح ذیل می باشد: روز ۲۶ مرداد ۱۳۶۹؛ چشمان منتظر ملت شاهد بازگشت غرورآفرین آزاد مردانی بود کـه در راه عهد و پیمانی کـه با خدا بسته بودند، مجاهدت و استقامت ورزیدند و توانستند درسال‌های‌ زجر و شکنجه، باوجود درد و بیماری جسمی، روح و روان خودرا جلا بخشند و تقوا و مردانگی خودرا مضاعف نمایند تا در بازگشت بـه ایران اسلامی در صحنه‌های‌ مختلف اجتماعی، سرمشق و نمونه‌ای برای صلابت و استقامت مردان و زنان ایران اسلامی باشند. این روز بزرگ، یادآور بازگشت غرورآفرین مردان مردی اسـت کـه پس از تحمل سال‏‌ها شکنجه و دوری از عزیزان بـه شرف افتخار آزادگی نائل شدند .صبوری خانواده این عزیزان در دوران اسارت بسیار مایه افتخار و مباهات بود. اینجانب، در این روز خجسته به احترام ایثار و دلاوری رادمردانی که با ایمان راسخ در برابر همه فشارهای جسمی و روحی دشمنان ایستادند و با بازگشت سرافرازانه به میهن تا ابد بر صحیفه اذهان ماندگار ماندند ، فرارسیدن این روز غرورآفرین را به تمامی آزادگان سرافراز ایران اسلامی و به ویژه آزادگان دلیر شهرستان دره شهر تبریک و تهنیت عرض می نمایم . اقتدار جاویدان و عزت ملت شریف ایران اسلامی را از درگاه خداوند منان مسئلت دارم. هوشنگ طاهری فرماندار دره شهر

فرماندار دره شهر گفت:

آیین افتتاح مرکز نگهداری موقت اورژانس اجتماعی دره شهر

آیین افتتاح مرکز نگهداری موقت اورژانس اجتماعی به گزارش روابط عمومی فرمانداری دره شهر مرکز نگهداری موقت مرکز اورژانس اجتماعی دره شهر با حضور طاهری فرماندار دره شهر، مدیر کل بهزیستی استان ایلام،معاونین امور اجتماعی ومشارکتهای مردمی بهزیستی ایلام ومسئولین شهرستانی در روزهای پایانی هفته بهزیستی افتتاح شد. طاهری فرماندار دره شهر در این آیین که با حضور مدیرکل بهزیستی استان و همکاران ستادی و شهرستانی برگزار شد، ابراز داشت: از اهداف سازمان بهزیستی کشور در دولت سیزدهم با عنوان بالاترین خدمت و ایجاد حال خوب برای جامعه هدف می باشد که به فضل الهی امروز شاهد یکی از این اتفاقات مبارک هستیم. وی فوریتهای اجتماعی را شامل خدمات تخصصی به موقع و در دسترس در حوزه ی بحران های مردمی، خانوادگی و اجتماعی خواند که به صورت شبانه روزی و رایگان به روش های پاسخگویی به خط ۱۲۳، خدمات سیار و پایگاه خدمات اجتماعی درحال ارایه خدمت به کلیه آحاد جامعه می باشد. خشونت دیدگان خانگی (کودک آزاری، همسر آزاری، سالمندآزاری و ....)، افرادی که قصد خودکشی دارند، دختران فراری از منزل، زنان و دختران در معرض آسیب یا آسیب دیده مبتلایان به هویت جنسی، زوجین متقاضی طلاق وافراد در معرض طلاق و کودکان خیابانی از اهم دریافت کنندگان خدمات اورژانس اجتماعی بود که طاهری به آنان اشاره کردو اظهار داشت: تیم فوریت های اجتماعی متشکل از روانشناسان و مددکاران به فراخور مهارتشان به افراد از طریق تماس تلفنی یا در محل حادثه و مراکز نگهداری ارایه خدمت می نمایند و علاوه بر این امر، کارکنان این مرکز موظف به شناسایی کانون های آسیب زا، تقویت مداخلات روانی - اجتماعی مداخله در بحران های فردی، اجتماعی و خانوادگی، توانمندسازی افراد آسیب دیده و فراهم سازی شرایط منزل جهت بازگشت فرد به خانواده و جامعه می باشد.

فرماندار دره شهر گفت:

آیین افتتاح مرکز ناباروی در بیمارستان دره شهر

مرکز درمان ناباروری در دره شهر افتتاح شد به گزارش روابط عمومی فرمانداری دره شهر صبح امروز مرکز درمان ناباروری دره شهر با حضور فرماندار، فرمانده سپاه و رییس بیمارستان دره شهر افتتاح شد‌ فرماندار دره شهر در آئین افتتاح این مرکز گفت: مرکز درمان ناباروری دره شهر بعنوان اولین مرکز درجه ۲ استان با اعتبار ۱۵ میلیارد ریالی در بیمارستان این شهرستان افتتاح شد. این مرکز با جدیدترین دستگاهای روز دنیا و نیز کادر مجرب ۳ روز در هفته امادگی ارائه خدمات درمان زوجهای نابارو شهرستان و شهرستانهای همجوار را دارد. همچنین در صورت بالا بودن مراجعه کنندگان روزهای ماری نیز افزایش می یابد. پیش از این زوجهایی که مشکل ناباروری داشتند باید به استانهای دیگر مراجعه میکردند که علاوه بر بعد مسافت هزینه زیادی برای انها در پی داشت‌. از زحمات عباسی رییس پیشین و دکتر اردشیر احمدی رییس فعلی بیمارستان دره شهر برای پیگیری این مرکز درمانی مهم تشکر و قدرانی می کنیم.

معاون سیاسی ،امنیتی اجتماعی فرماندار دره شهر گفت:

جلسه گرامیداشت هفته عفاف و حجاب

🔵جلسه گرامیداشت هفته عفاف و حجاب به گزارش روابط عمومی فرمانداری دره شهر 🔵جلسه ستاد گرامیداشت هفته عفاف و حجاب شهرستان دره شهر با حضور نمایندگان امور بانوان  ادارات  و فرماندهی سپاه در  جهت هر چه با شکوه‌تر برگزار شدن برنامه های هفته عفاف و حجاب در شهرستان  به ریاست تیرافکن معاون سیاسی،امنیتی اجتماعی فرماندار در سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید. تیرافکن معاون سیاسی فرماندار در این جلسه  با اشاره به اینکه دشمنان اسلام با ابزارجنگ نرم و فضای مجازی توطئه‌های زیادی علیه کشور ما انجام داده و با راهکارهای مختلف سعی بر آسیب به بنیان خانواده‌ها دارند، ادامه داد: نقش مسئولین و دستگاه های فرهنگی و خانواده ها در مقابله با توطئه‌های دشمنان بسیار حائز اهمیت است و در این رابطه باید با استفاده از تمام ظرفیت ها و تبیین و تشریح فرهنگ عفاف و حجاب در تحکیم بنیان خانواده با اقدامات فرهنگی مناسب گام برداریم. معاون سیاسی فرماندار همچنین یاد آور شد: مسئولان امور بانوان ادارات با همکاری سایر دستگاه های مرتبط نسبت به طرح و اجرای برنامه های با نشاط سالم و همسو با فرهنگ غنی ایرانی اسلامی در هفته عفاف و حجاب اهتمام لازم را داشته باشند.

فرمانداری دره شهر خبرداد:

بازدید مدیرکل تامین اجتماعی از شرکتهای شهرک صنعتی دره شهر

بازدید مدیرکل تامین اجتماعی از شرکتهای شهرک صنعتی دره شهر به گزارش روابط عمومی فرمانداری دره شهر تابانی مدیرکل تامین اجتماعی استان ایلام به همراه سهرابی رئیس اداره تامین اجتماعی شهرستان از واحد های تولیدی ( امید تجارت زاگرس و تولید لوله و پلی اتیلن کبیر لوله ) واقع در شهرک صنعتی دره شهر بازدید کردند . در این بازدید مدیرکل تامین اجتماعی با حضور در سالن های تولیدی از نزدیک با فعالیت های این واحدهای بزرگ آشنا شد. وی در گفت و گو با کارگران این گروه های صنعتی ، کارگران را شریف ترین انسانها در خدمت به خانواده عنوان کرد و گفت:کارگران با تلاش خود،هم اقتصاد جامعه را شکوفا می کنند و هم کانون گرم خانواده خود را امید می بخشند. مدیرکل تامین اجتماعی استان ایلام از کارفرمایان خواست در ارسال لیست حق بیمه کارگران دقت لازم را داشته باشند تا حقی از هیچ کارگری پایمال نشود، ضمن اینکه مشکلات بیمه ای این قشر زحمت کش با عنایت مدیران تامین اجتماعی مرتفع گردید.

فرمانداری دره شهر خبرداد:

بازدید نماینده حوزه جنوب در مجلس شورای اسلامی از طرحهای راهسازی شهرستان دره شهر

✳️ بازدید نماینده حوزه جنوب در مجلس شورای اسلامی از طرحهای راهسازی شهرستان‌ دره شهر به گزارش روابط عمومی فرمانداری دره شهر ✳️روز پنجشنبه هشتم تیر ماه و مصادف با عید سعيد قربان،نماینده مجلس ، فرماندار ، معاون اداره کل راه و شهرسازی، رئیس اداره راه و شهرسازی از چهارخطه دره شهر-پلدختر و راه مواصلاتی به تونل کبیرکوه بازدید بعمل آوردند. ✳️در این بازدیدها ضمن پیگیری اجرای بموقع و بارعایت استانداردها و مشخصات فنی طرحها، همچنین بر پیگیری تامین اعتبار جهت تکمیل و تحویل و بهره برداری در حداقل زمان ممکن تاکید گردید. طاهری فرماندار دره شهر گفت : چهار خطه دره شهر-پلدختر در شهریورماه با پیمانکار جدید ادامه پیدا خواهد کرد، اولویت اول پیمانکار جدید ساخت ابنیه (پلها )است.

فرمانداری دره شهر خبرداد:

بدستور دادستان کشتارگاه دام دره شهر فک پلمپ شد

کشتارگاه دام دره شهر مجددا فعال شد/عرضه گوشت بدون مهر دامپزشکی ممنوع ظهر امروز با حضور رییس دادگستری، دادستان، شهردار، رییس دامپزشکی و شبکه بهداشت کشتارگاه دام دره شهر بازدید و مجددا شروع بکار کرد.

فرمانداری دره شهر خبرداد:

بدستور دادستان کشتارگاه دام دره شهر فک پلمپ شد

کشتارگاه دام دره شهر مجددا فعال شد/عرضه گوشت بدون مهر دامپزشکی ممنوع ظهر امروز با حضور رییس دادگستری، دادستان، شهردار، رییس دامپزشکی و شبکه بهداشت کشتارگاه دام دره شهر بازدید و مجددا شروع بکار کرد.

فرماندار دره شهر گفت:

جلسه مشترک فرماندار،رئیس شبکه بهداشت و درمان و بیمه سلامت

جلسه مشترک فرماندار،نماینده بیمه سلامت،مدیر و کارشناسان شبکه بهداشت و درمان در این جلسه که در دفتر مدیر شبکه برگزار شد مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان ضمن خیر مقدم به حاضرین ، گزارشی از اقدامات انجام گرفته در طی یک سال گذشته با محوریت پیشرفت طرح های ساختمانی در دست اقدام از جمله ساختمان شبکه بهداشت ،آموزشگاه بهورزی ، مراکز جامع سلامت دشت آباد ،قلعه تسمه،عباس آباد و همچنین خانه بهداشت شوره ماژین ارائه نمودند و از پیگیری های نماینده محترم حوزه جنوب ،فرماندار جهادی و ریاست محترم دانشگاه در خصوص پیگیری اعتباری طرح ها تقدیر و تشکر بعمل آوردنند. در ادامه مسایل و مشکلات بهداشت و درمان شهرستان مورد بررسی قرارگرفت. در پایان نیز آقای طاهری فرماندار شهرستان ضمن تشکر از زحمات شبانه روزی پرسنل بهداشت و درمان در راستای حفظ و تامین سلامت جامعه،ابراز داشتند با توجه به اهمیت سلامت شهروندان پیگیری های لازم را در این خصوص انجام خواهند داد. روابط عمومی فرمانداری دره شهر

فرماندار دره شهر خبر داد:

اجرای برنامه های متنوع فرهنگی با هدف پیشگیری از اعتیاد در هفته مبارزه با مواد مخدرتوسط هلال احمر

اجرای برنامه های متنوع فرهنگی با هدف پیشگیری از اعتیاد در هفته مبارزه با مواد مخدر برنامه های متنوع فرهنگی به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر در جمعیت هلال احمر دره شهر به اجرا در آمد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری دره شهر چوبین رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان با اشاره به اجرای ویژه برنامه‌های فرهنگی در هفته مبارزه با مواد مخدر، گفت این برنامه‌ها با هدف تکریم ارزش های بشردوستانه و حمایت از سلامت و زندگی انسان‌ها در قالب برپایی زنجیره‌های انسانی، برپایی نمایشگاه عکس و کارگاه‌های آموزشی و توزیع اقلام فرهنگی با رویکرد پیشگیرانه با شعار " روز جهانی مبارزه با سوء مصرف و قاچاق مواد مخدر " به اجرا در آمدند.   وی افزود هرساله ۲۶ ژوئن مصادف با روز جهانی مبارزه با مواد مخدر می‌باشد که در این روز بمنظور آگاه ‌سازی عموم مردم در راستای آگاه سازی جامعه از ناهنجاری‌های ناشی از اعتیاد به موادمخدر اعضای جوان هلال احمر شهرستان دره شهر همسو با جمعیت هلال احمر سراسر کشور با تشکیل زنجیره انسانی، انزجار و نفرت خود را ازبلای خانمان سوز مواد مخدر ابراز می‌کنند.   وی اضافه کرد: در همین راستا اعضای کانون جوانان با در دست داشتن پوسترهایی با مضامین نه به اعتیاد گرد هم آمدند وخواستار توجه عموم مردم نسبت به این بلای خانمانسوز و مبارزه با سوداگران مرگ شدند.