آرشیو اخبار

فرماندار دره شهر گفت:

دیدار مجید احسانی مدیر کل زندانهای استان ایلام با فرماندار دره شهر

به مناسبت هفته قوه قضاییه دیدار مجید احسانی مدیر کل زندانهای استان ایلام معاونین و کارشناسان وی با محمدنژاد فرماندار دره شهر به گزارش روابط عمومی فرمانداری دره شهر ، احسانی مدیر کل زندانهای استان ایلام ،معاونین وی، و رئیس زندان دره شهر طی نشستی با محمدنژاد فرماندار شهرستان دره شهر به بحث و تبادل نظر درخصوص مشکلات زندانیان حوزه قضایی این شهر  و خانواده های آنها پرداخت . در این نشست احسانی مدیر کل زندانهای استان ایلام ضمن اعلام  وضعیت موجود زندانیان حوزه های قضایی شهرستان دره شهر وارائه گزارش اقدامات انجام شده و برخی مشکلات این زندان را تشریح نمودند. محمدنژاد فرماندار شهرستان دره شهر و رئیس شورای تأمین شهرستان ضمن تاکید بر رفع مسائل مطرح شده قول طرح در جهت رسیدگی به مسائل موجود را داده و از خدمات و برنامه های اصلاحی و تربیتی انجام شده در زندان تقدیر نمود.

فرماندار دره شهر گفت:

مصاحبه فرماندار در خصوص مبارزه با بیماری ویروس کرونا

عدم درج آگهی ترحیم در فضای مجازی/عدم تجمع در مراسمات عروسی و فاتحه محمدنژاد فرماندار دره شهر طی مصاحبه ای گفت: 🔺️ شهرداری دره شهر نسبت به نصب علائم ،تابلو و بنر در مناطق پرتردد و مرکز شهر،پاساژها،پارک ها،گلزار شهدا با مضمون رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله اجتماعی اقدام نموده و گزارش و مستندات آن را به ستاد شهرستان ارسال نماید. 🔺️اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نسبت به توجیه مدیران پایگاههای خبری و کانال های بومی در خصوص عدم درج آگهی های ترحیم در فضای مجازی اقدام نماید ودر صورت تخطی نیروی انتظامی از طریق پلیس فتا اقدام قانونی بعمل آورد. 🔺️باتوجه به شروع فرآیند اعطای تسهیلات به کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا،دستگاه های ذیربط ضمن اتخاذ تدابیر لازم،در خصوص اجرای دقیق دستورالعمل مربوطه اقدام نمایند. 🔺️شبکه بهداشت ودرمان نسبت به انجام مصاحبه و ارسال پیام های بهداشتی در خصوص عدم تجمع در مراسمات عروسی و خاکسپاری و فاتحه در منازل در فضای مجازی اقدام نماید. 🔺️برگزاری آزمون های پایان ترم دانشگاه آزاد اسلامی واحد دره شهر با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و زیر نظر شبکه بهداشت ودرمان شهرستان برگزار گردد. 🔺️دامپزشکی شبکه بهداشت ودرمان نسبت به جلوگیری از کشتار غیرمجاز دام و طیور براساس موازین قانونی اقدام نماید ودر صورت نیاز نیروی انتظامی همکاری لازم را بعمل آورد.

فرماندار دره شهر خبر داد

بازدید فرماندار و معاون برنامه ریزی فرمانداری بهمراه کارشناسان کشاورزی از شبکه و خطوط پمپاژ دشت ارمو

بازدید فرماندار دره شهر از پمپاژ چمژاب- ارمو و پیگیری مشکلات پیش روی شبکه و خطوط انتقال آب کشاورزی دشت ارمو به گزارش روابط عمومی فرمانداری دره شهر مهندس محمدنژاد فرماندار دره شهر به اتفاق کارشناسان کشاورزی و پیمانکار پروژه خط انتقال آب کشاورزی دشت ارمو بازدید میدانی بعمل آوردند، و از نزدیک در روند مشکل انتقال خط لوله دشت ارمو قرار گرفتند. فرماندار شهرستان دره شهر با اشاره به نقش کشاورزی این شهرستان در تولید و اشتغال و لزوم اجرای طرح های آبیاری نوین و تبدیل زمین های دیم به آبی خواستار تخصیص اعتبارات لازم به منظور اجرای پروژه های توسعه بخش کشاورزی شد. مهندس محمدنژاد افزود : دره شهر در زمینه تولید محصولات باغی نیز مطرح است که امیدواریم با اجرای طرح های نوین کشاورزی طرح توسعه باغات از سوی کشاورزان نیز مد نظر قرار گیرد.

فرماندار دره شهر خبر داد

جلسه ستاد مبارزه با کرونا شهرستان دره شهر به ریاست فرماندار

جلسه ستاد مقابله با ویروس کرونا شهرستان دره شهر در فرمانداری دره شهر برگزار شد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری دره شهر جلسه ستاد مقابله با ویروس کرونا شهرستان به ریاست  محمدنژاد فرماندار دره شهر و با حضور دیگر مسئولین ادارات در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد. فرماندار شهرستان دره شهر در این جلسه به اهمیت اجرای برنامه های هماهنگ در مقابله با بحران کرونا اشاره کرد وگفت : اولویت اصلی ما حفظ سلامتی شهروندان است و تلاش خواهیم کرد تا با وحدت رویه و همکاری مردم تصمیم هایی در این زمینه اتخاذ و از ابتلای بیشتر شهروندان به کرونا پیشگیری نماییم. محمدنژاد تصیح کرد : ما قبلا تمام تلاش و ظرفیت خود را با همکاری مردم و گروههای مختلف به کار گرفتیم تا این بیماری در سطح شهرستان کمتر سرایت کند و در آن زمان نتایج رضایت بخش بود ، اما در حال حاضر با نگاهی که بعضی ها نسبت به این بیماری دارند و آنرا تمام شده می دانند شاهد ابتلای تعداد زیادی از مردم شهرستان هستیم. مهندس محمدنژاد اظهار کرد : بر اساس نظر کارشناسان حوزه های  پزشکی ، بهداشت و سلامت رعایت پروتکل های بهداشتی ، استفاده از ماسک ، پرهیز از تجمعات ، رسیدگی به بیماران کرونایی و افرادی که بیماری های زمینه ای دارند و در کنار اینها ضد عفونی مکان هایی که احتمال آلودگی دارد می تواند تا حدود زیادی از انتقال این بیماری جلوگیری نماید. فرماندار شهرستان دره شهر در خاتمه از ادارات ذی ربط خواست تا فعالیت گشت های نظارتی را بیشتر و بدون اغماض با افرادی که سلامت دیگران را به خطر می اندازند برخورد نمایند. اهم مصوبات این جلسه: 🔺️نظارت مستمر کارشناسان شبکه بهداشت و درمان،اتاق اصناف،اداره صمت و تعزیرات از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی و دیگر اصناف 🔺️استفاده از ظرفیت دهیاران و بخشداری به منظور گزارش افرادی که برنامه برگزاری مراسم جشن نامزدی و عروسی دارند به منظور التزام آنها به رعایت شیوه نامه های بهداشتی قبل و بعد از مراسم

فرماندار دره شهر خبر داد

برگزاری جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان به ریاست فرماندار و سایر اعضا در محل فرمانداری دره شهر برگزار شد.

برگزاری جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان دره شهر به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دره شهر جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان با حضور محمدنژاد فرماندار دره شهر، معاون برنامه ریزی فرمانداری و کارشناسان سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان در محل سالن جلسات فرمانداری این شهرستان برگزار شد

فرماندار دره شهر گفت:

دیدار مدیر کل زندانهای استان ایلام با محمد نژاد فرماندار دره شهر

به مناسبت هفته قوه قضاییه دیدار مجید احسانی مدیر کل زندانهای استان ایلام معاونین و کارشناسان وی با محمدنژاد فرماندار دره شهر به گزارش روابط عمومی فرمانداری دره شهر ، احسانی مدیر کل زندانهای استان ایلام ،معاونین وی، و رئیس زندان دره شهر طی نشستی با محمدنژاد فرماندار شهرستان دره شهر به بحث و تبادل نظر درخصوص مشکلات زندانیان حوزه قضایی این شهر  و خانواده های آنها پرداخت . در این نشست احسانی مدیر کل زندانهای استان ایلام ضمن اعلام  وضعیت موجود زندانیان حوزه های قضایی شهرستان دره شهر وارائه گزارش اقدامات انجام شده و برخی مشکلات این زندان را تشریح نمودند. محمدنژاد فرماندار شهرستان دره شهر و رئیس شورای تأمین شهرستان ضمن تاکید بر رفع مسائل مطرح شده قول طرح در جهت رسیدگی به مسائل موجود را داده و از خدمات و برنامه های اصلاحی و تربیتی انجام شده در زندان تقدیر نمود.

فرماندار دره شهر گفت:

جلسه ستاد مقابله با کرونا شهرستان دره شهر

جلسه ستاد مقابله با کرونا شهرستان دره شهر به گزارش روابط عمومی فرمانداری دره شهر امروز شنبه ۲۴ خردادماه ۹۹ جلسه ستاد مقابله با کرونا شهرستان دره شهر به ریاست مهندس محمدنژاد فرماندار دره شهر و باحضور سایر اعضاء و رعایت پروتکل های بهداشتی در محل فرمانداری دره شهر برگزار شد.

فرماندار دره شهر خبر داد

برگزاری جلسه شورای سالمندان شهرستان دره شهر

برگزاری جلسه شورای سالمندان شهرستان دره شهر به گزارش روابط عمومی فرمانداری دره شهر جلسه شورای سالمندان و مناسب سازی محیط و اماکن عمومی معلولین به ریاست محمدنژاد فرماندار دره شهر و با حضور سایر اعضاء در محل فرمانداری دره شهر برگزار شد.

معاون برنامه ریزی و امور عمرانی گفت:

برگزاری انتخابات مجمع شهرستان هلال احمر دره شهر

🔶️برگزاری انتخابات مجمع شهرستان هلال احمر شهرستان دره شهر 🔶️انتخابات مجمع جمعیت هلال‌احمر با حضور اعضا و داوطلبان فعال این جمعیت با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی همزمان با سراسر کشور در شهرستان دره شهر و با نامزدی ۱۰ نفر از اعضاء و داوطلبان فعال این جمعیت در شهرستان دره شهر برگزار شد. 🔶️لازم به ذکر است این انتخابات با هدف استفاده از ظرفیت اعضای هلال احمر در تصمیم گیری و سیاست گذاری های این جمعیت هر چهار سال یک بار در همه شعب جمعیت هلال احمر کشور برگزار می شود.‌

فرماندار دره شهر گفت:

تودیع و معارفه فرمانده سپاه دره شهر

تودیع و معارفه فرمانده سپاه دره شهر برگزار شد آئین تودیع و معارفه فرمانده سپاه دره شهر با حضور سردار شاکرمی فرمانده سپاه حضرت امیرالمومنین(ع) استان ایلام،محمدنژاد فرماندار دره شهر و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی در نمازخانه سپاه برگزار شد. امروز صبح مراسم  آیین تودیع و معارفه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پاسداران دره شهر که با حضور فرمانده سپاه حضرت امیرالمومنین (ع)استان ایلام، فرماندار دره شهر،اعضای شورای تامین،دادستان ،مسئولین، فرماندهان نظامی و انتظامی، روحانیت، بسیجیان و خانواده های شهدا و ایثارگران شهرستان دره شهر و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی در نمازخانه سپاه برگزار شد. این مراسم با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران و سخنرانی محمدنژاد فرماندار دره شهر، سردار شاکرمی فرمانده سپاه حضرت امیرالمومنین (ع) استان ایلام آغاز شد و سپس هر یک از فرماندهان سابق و جدید سپاه دره شهر ضمن تشکر از مسئولان و حمایت های همه جانبه در مدت زمان مسئولیت در جایگاه فرماندهی سپاه با مدعوین و مسئولین سخن گفتند. در ادامه مراسم از سرهنگ احمد محمدی فرمانده سابق سپاه دره شهر بابت زحمات دوره مسئولیت خود توسط مسئولین مورد تقدیر قرا گرفت و لوح سپاس و قدردانی به ایشان اعطاء شد و سپس حکم فرمانده جدید سپاه دره شهر به سرهنگ  رحمانی توسط سردار شاکرمی فرمانده سپاه استان ایلام اعطا شد.

فرماندار دره شهر گفت:

بازدید فرماندار دره شهر از آسفالت جاده راه روستای چم نمشت و پل چم نمشت

بازدید فرماندار دره شهر از روند اجرایی پروژه روکش آسفالت راه روستایی جاده چم نمشت و همچنین ساخت پل چم نمشت در بخش مرکزی به گزارش روابط عمومی فرمانداری دره شهر   مهندس محمدنژاد فرماندار شهرستان دره شهر روز شنبه ۱۷ خرداد ۹۹ به همراه کریمی زاد رئیس راهداری و حمل ونقل جاده ای دره شهر از روند اجرایی پروژه روکش آسفالت راه روستایی جاده روستای چم نمشت در بخش مرکزی و همچنین از نزدیک در جریان پیشرفت فیزیکی ساخت پل چم نمشت قرار گرفتند.  گفتنی است آسفالت این جاده و ساخت پل از مطالبات اصلی مردم روستای چم نمشت بوده که با پیگیری مسئولین زحمت کش در حال اجرا می باشد.

فرماندار دره شهر گفت:

مراسم تودیع و معارفه رئیس بنیاد شهید دره شهر

مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان دره شهر برگزار شد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری دره شهر طی مراسمی با حضور محمدنژاد فرماندار شهرستان دره شهر، تولیده مدیر کل بنیاد شهید استان ایلام مراسم تودیع و معارفه رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان دره شهر برگزار شد.  در این مراسم «کرم فرجی » به عنوان  رئیس  جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان دره شهر معرفی شد. گفتنی است در این مراسم  نیز از زحمات «علی محمد تابانی» رئیس سابق بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان دره شهر تقدیر بعمل آمد.