آرشیو اخبار

فرماندار دره شهر گفت:

دیدار اعضای شورای شهر جدید دره شهر با مهندس محمد نژاد فرماندار دره شهر

🅾فرماندار دره شهر: شورای شهر پنجم ضعیفترین شورای شهر ادوار دره شهر بود/بودجه شهرداری را افزایش می دهیم/شورای مردم باشید نه شورای شهرداری/شورای قبلی زحمات مارا برای جذب بودجه به باد داد 🔹کیانوش محمدنژاد در دیدار با منتخبین شورای شهر دره شهر: 🔸دغدغه اعضای شورای شهر باید حل مشکلات مردم باشد زیرا شهروندان تلاشها و پیگیریها را می بینند و قضاوت خواهند کرد

فرماندار دره شهر خبر داد

همزمان با روز پرستار تجلیل از پرستاران دره شهر

همزمان با روز پرستار تجلیل از پرستاران بیمارستان دره شهر با حضور محمدنژاد فرماندار محترم دره شهر، رئیس محترم دفتر امام جمعه، فرماندهی محترم سپاه، رئیس شبکه بهداشت و درمان، رئیس بیمارستان و جمعی از پرسنل زحمتکش بیمارستان ولی عصر(عج) دره شهر این برنامه با همکاری طرح قرارگاه جهادی شهید سلیمانی و خواهران بسیج دانش اموزی سپاه دره شهر) برگزار شد.

فرماندار دره شهر خبر داد

همزمان با روز پرستار تجلیل از پرستاران دره شهر

همزمان با روز پرستار تجلیل از پرستاران بیمارستان دره شهر با حضور محمدنژاد فرماندار محترم دره شهر، رئیس محترم دفتر امام جمعه، فرماندهی محترم سپاه، رئیس شبکه بهداشت و درمان، رئیس بیمارستان و جمعی از پرسنل زحمتکش بیمارستان ولی عصر(عج) دره شهر این برنامه با همکاری طرح قرارگاه جهادی شهید سلیمانی و خواهران بسیج دانش اموزی سپاه دره شهر) برگزار شد.

معاون برنامه ریزی و امور عمرانی گفت:

برگزاری گشت مشترک از فروشگاههای مواد غذایی شهرستان دره شهر

برگزاری گشت مشترک از فروشگاههای مواد غذایی شهرستان دره شهر به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دره شهر ؛ گشت مشترک بازرسی و نظارت از فروشگاههای عرضه کالاهای اساسی سطح شهرستان ، متشکل از فرمانداری، صمت ، شهرداری، نیروی انتظامی شهرستان در روز شنبه ۲۹ آبان ماه ۹۹ برگزار شد. گفتنی است ؛ این گشت مشترک در جهت رصد و پایش قیمت و کیفیت کالاهای اساسی و مصوبات کمیته ملی مبارزه با ویروس کرونا در سطح شهرستان برگزار شد و تذکراتی در راستای اجرای دستورالعمل های بهداشتی و تنظیم بازار به متصدیان فروشگاهها اعلام شد.

فرماندار دره شهر گفت:

کاشت نهال توسط فرماندار دره شهر و امام جمعه محترم

کاشت نهال توسط فرماندار دره شهر و امام جمعه محترم به گزارش روابط عمومی فرمانداری دره شهر محمدنژاد فرماندار دره شهر، قنبربیگی امام جمعه محترم، جمعی از نیروهای پرتلاش منابع طبیعی در بوستان ضلع غربی دره شهر به کاشت نهال پرداختند. طرح ۳۰۰ هکتاری نهالکاری در تپه های ضلع غربی دره شهر که از محل اعتبارات عمرانی با حمایت های خوب محمدنژاد فرماندار دره شهر و تلاش اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان شروع بکار کرد.

معاون برنامه ریزی و امور عمرانی گفت:

بازدید یزدانی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری دره شهر از کارخانه آرد و خوراک دام

بازدید معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار از کارخانه های آرد و خوراک دام وطیور دره شهر به گزارش روابط عمومی فرمانداری دره شهر این بازدید در راستای نظارت دستورالمل های ابلاغی از سوی فرماندهی قرارگاه عملیاتی ستاد مبارزه با کرونا ،رعایت پروتکل های بهداشتی و کمک های مومنانه صورت گرفت. یزدانی معاون برنامه ریزی فرماندار، به اتفاق هواسی رئیس اداره صمت ،طاهری رئیس کمیته امداد از کارخانه های آرد و خوراک دام وطیور دره شهر بازدید بعمل آوردند. یزدانی معاون فرماندار در حاشیه این بازدید بر رعایت پروتکل های بهداشتی در واحدهای تولیدی ،رفع موانع تولید و تسهیل در عرضه فرآورده های تولیدی ،کمک مومنانه به اقشار آسیب دیده از کرونا تاکید نمودند.

فرماندار دره شهر گفت:

دیدار مدیرعامل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) با فرماندار دره شهر

دیدار مدیرعامل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) استان ایلام با فرماندار شهرستان دره شهر مهندس زارع مدیرعامل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) استان ایلام و هیات همراه با حضور در فرمانداری با مهندس کیانوش محمدنژاد فرماندار شهرستان دره شهر دیدار و در ارتباط با ظرفیت های شهرستان دره شهر بحث و تبادل نظر کردند.  به گزارش روابط عمومی فرمانداری دره شهر در این جلسه محمدنژادفرماندار دره شهرگفت: مدیرعامل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) استان ایلام می تواند در توانمندسازی اقتصادی و توسعه اشتغال پایدار نقش مهمی را در منطقه ایفا کند. محمدنژاد با تشکر از اقدامات انجام شده در شهرستان از مجموعه ستاد اجرایی استان خواست با توجه به محرومیت تعدادی از روستاهای بخش ماژین نگاه و توجه ویژه ای به این روستاها داشته باشند. سپس مهندس زارع مدیرعامل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) استان ایلام بیان داشت: از برنامه های اساسی این ستاد توجه به مناطق محروم، انجام امور عام المنفعه، توانمندسازی اقتصادی ساکنین مناطق محروم استان می باشد.

فرماندار دره شهر گفت:

اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی با هدف مدیریت و کنترل اپیدمی کووید۱۹

اجرای طرح شهید «حاج قاسم سلیمانی» با هدف مدیریت و کنترل اپیدمی کووید ۱۹ به گزارش روابط عمومی فرمانداری دره شهر جلسه طرح شهید "حاج قاسم سلیمانی" به ریاست محمدنژاد فرماندار دره شهر ، و سایر اعضاء رحمانی فرماندهی سپاه ، دکتر مظلومی رئیس شبکه بهداشت،اسدی معاون شبکه ، پالیزبان مسئول گروه جهادی جامعه پزشکی شهرستان در محل فرمانداری با حفظ و رعایت پروتکلهای بهداشتی برگزار شد. کیانوش محمدنژاد فرماندار دره شهر با اشاره به اینکه طرح شهید حاج قاسم سلیمانی با هدف قطع چرخه انتقال ویروس در شهرستان دره شهر اجرا می‌شود، گفت: باید به عنوان کار جهادی به اجرای این طرح نگاه کنیم تا همگان بتوانیم در فضای سالم تنفس کنیم. محمدنژاد فرماندار دره شهر در ادامه افزودند: شرط موفقیت این طرح را تمرکز بر ویروس به جای تمرکز بر بیمارستان و ارائه خدمات فعال و خانواده محور به جای خدمات غیرفعال دانست و گفت: این طرح نمونه مشخصی از جلب مشارکت مردم، هماهنگی بین بخشی، برنامه ریزی بر اساس نیاز محلات و استفاده بهینه از توان نظام شبکه های بهداشتی درمانی کشور است.

معاون برنامه ریزی و امور عمرانی گفت:

گشت مشترک اعضای ستاد مقابله با ویروس کرونا

گشت مشترک اعضای ستاد مقابله با ویروس کرونا از اماکن پرخطر به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دره شهر بازدید گشت مشترک اعضای ستاد مقابله و پیشگیری از ویروس کرونا با حضور یزدانی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری دره شهر، و اعضای ستاد مقابله با ویروس کرونا از ادارات و فروشگاه های زنجیره ای شهرستان انجام شد. در این بازدید ضمن توصیه و دستورالعمل های بهداشتی به مدیران و کادر فروشگاههای از همکاری آنها در رعایت کردن پروتکل های بهداشتی تقدیر و تشکر بعمل آمد.

فرماندار دره شهر گفت:

دیدار رئیس دانشگاه علوم پزشکی  استان ایلام بافرماندار شهرستان دره شهر

دیدار رئیس دانشگاه علوم پزشکی  استان ایلام بافرماندار شهرستان دره شهر به گزارش روابط عمومی فرمانداری دره شهر امروز دوشنبه سوم آذر ماه سال ۹۹، دکتر کریمیان رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام با حضور در فرمانداری شهرستان دره شهر با مهندس کیانوش محمدنژاد فرماندار این شهرستان دیدار و گفت‌وگو کرد. در ابتدای این دیدار دکتر کریمیان رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان گفت: در ابتدای این بیماری کرونا، فرمانداری شهرستان دره شهر نیز همانند سایر شهرستان های استان، همکاری های بسیار مناسبی با دست اندرکاران حوزه سلامت داشته و در اجرای هر چه بهتر دستورالعمل های ابلاغی از طرف ستاد ملی کرونا بسیار تأثیرگذار بوده است. رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام اظهار کرد: کرونا ویروس باعث ایجاد تحول در نظام سلامت، آموزش و پژوهش شده است، لذا باید این تهدید را به منزله یک فرصت دانست و از آن نهایت استفاده را کرد. وی گزارشی از فعالیت های انجام شده در بحران ویروس کرونا در شهرستان دره شهر و عملکرد خوب و مطلوب کادر درمانی شهرستان و سایر ادارات بیان و پیرامون همدلی و هم سویی تمام اقشار جامعه برای از بین بردن ویروس منحوس کرونا تاکید نمود. محمدنژاد فرماندار شهرستان دره شهر نیز در این نشست، بیان داشت: برقراری و استحکام بیشتر پیوند بین دانشگاه و جامعه می‌تواند توسعه همه جانبه استان را رقم بزند، که این امر در گرو ایجاد بستر مناسب ارتباط و تعامل دستگاه‌های اجرایی با دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام است. همچنین وی از اقدامات مناسب و ارتقاء مطلوب ارائه خدمات بهداشتی و درمانی در سطح این شهرستان به ویژه در خط مقدم مبارزه با کرونا ویروس از مسئولین سلامت استان و شهرستان دره شهر قدردانی نمود.    در این جلسه دکتر مظلومی مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان دره شهر، معاونین علوم پزشکی استان، جلیل عباسی رئیس بیمارستان ولی عصر(عج) دره شهر ، و معاون شبکه بهداشت و درمان حضور داشتند.

فرماندار دره شهر گفت:

دیدار دکتر رمضانی مدیر درمان تامین اجتماعی استان با فرماندار دره شهر

دیدار دکتر علیرضا رمضانی مدیر درمان تامین اجتماعی استان ایلام با مهندس کیانوش محمدنژاد فرماندار دره شهر زمین برای ساخت مرکز درمانی دره شهر واگذار می شود /لزوم همکاری مسئولین محلی برای احداث مرکز درمانی دره شهر به گزارش روابط عمومی فرمانداری دره شهر در راستای پیگیری ساخت مرکز درمانی در شهرستان دره شهر دکتر علیرضا رمضانی، مدیر درمان تامین اجتماعی استان ایلام با فرماندار این شهرستان دیدار و گفتگو کرد. مدیر درمان تامین اجتماعی استان ایلام ضمن تشریح وضعیت گذشته زمین در جهت ساخت مرکز درمانی بیان داشت : زمین جهت ساخت درمانگاه از طرف مسکن وشهرسازی به تامین اجتماعی واگذار شده است که انتظار داریم که دستگاه های محلی به این امر عام المنفعه ورود کنند . دراین دیدار کیانوش محمدنژاد فرماندار شهرستان دره شهر در سخنانی گفت : مرکز درمانی تامین اجتماعی در شهرستان دره شهر مطالبه به حق بیمه شدگان و مردم منطقه است . محمد نژاد فرماندار دره شهر برحمایت خود از این پروژه درمانی تاکید و خواستار تسریع در روند پروژه شد. وی یادآور شد :نیازهای درمانی بیمه شدگان به مرکز درمانی ملکی تامین اجتماعی در این شهرستان به حق است و وی خواستار تسریع در ساخت این مرکز درمانی شد. لازم به ذکر است در این سفر، مدیر درمان تامین اجتماعی ایلام با شهردار واعضای شورای شهر دره شهر نیز دیدار وگفتگو کرد.

فرماندار دره شهر گفت:

جلسه ستاد مبارزه با ویروس کرونا شهرستان دره شهر

جلسه ستاد مبارزه با ویروس کرونا شهرستان دره شهر به گزارش روابط عمومی فرمانداری دره شهر جلسه ستاد مبارزه با ویروس کرونا شهرستان دره شهر روز سه شنبه چهارم آذر۹۹ به ریاست محمدنژاد فرماندار شهرستان و باحضور سایر اعضاء و با رعایت پروتکل های بهداشتی در محل فرمانداری دره شهر تشکیل شد. محمدنژاد فرماندار دره شهر ضمن تبریک ولادت امام حسن عسگری (ع) و گرامیداشت هفته بسیج با اشاره به آمارهایی که طی چند روز گذشته وجود دارد افزودند: بارعایت پروتکل ها و ایجاد محدودیت های تردد آمار مبتلایان و بستری در شهرستان روبه کاهش بوده و از مردم فهیم شهرستان درخواست داریم که ضمن رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله اجتناعی از ترددهای غیر ضروری اجتناب داشته باشند تا بتوان این بیماری را کنترل کرد. محمدنژاد فرماندار دره شهر دراین جلسه  ضمن تشکر از مدافعان سلامت و مشارکت و همراهی مردم با ستادپیشگیری و مقابله با ویروس کرونای شهرستان گفت: با افرادیکه در رابطه با ابتلای ویروس کرونا سهل انگار و بی توجه هستند و جان خود و دیگر شهروندان را به خطر می اندازند برخورد قانونی و جدی صورت بگیرد، ایشان همچنین گفت :طبق مصوبه ستاد مبارزه با کرونا برخی محدودیت ها و تعطیلی ها تا زمان مقرر ادامه خواهد داشت لذا از مسئولین خواست نهایت تلاش خود را بکار بگیرند تا شاهد کنترل آمار مبتلایان به این بیماری درشهرستان باشیم. مهم ترین مصوبات این جلسه: ❌شهرداری دره شهر،بخشداری ها و دهیاری ها ، شبکه بهداشت و درمان و نیروی انتظامی همچون گذشته و با اهتمام ویژه و بیشتر از ایجاد تجمع در آرامستانهای شهری و روستایی ممانعت بعمل آورند. شهرداری در صورت تجمع با استفاده از بلندگو هشدار لازم را اعلام نماید. ❌آموزش و پرورش و دانشگاه پیام نور با قید فوریت نسبت به تعطیلی باشگاههای ورزشی تحت نظر خود اقدام نمایند. ❌اداره صمت و اتاق اصناف همچنان نظارت لازم جهت تعطیلی گروه های شغلی ۳و۴ اعلام شده بر اساس دستورالعمل های ابلاغی را بعمل آورند. ❌کلیه ادارات،بانکها،واحدهای دانشگاهی و نهادها در خصوص اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی اقدام نمایند.شبکه بهداشت و درمان پیگیری لازم معمول و نتیجه را به ستاد کرونا اعلام نماید. ❌شهرداری دره شهر درخصوص تامین آهک و مواد ضدعفونی برای غسالخانه و سردخانه اقدام لازم بعمل آورد. ❌کمیته امداد امام خمینی (ره) و جمعیت هلال احمر نسبت به جمع آوری کمک های خیرین اقدام و جهت ترغیب خیرین و سایر اقشار در فضای مجازی اقدام لازم بعمل آورند.